Dodatkowe Metody Płatności

Płatność przelewem bankowym

Możesz również zapłacić przelewem bankowym ze swojego konta bankowego do naszego. Zwykle zalecamy, aby wybrać tę metodę płatności tylko wtedy, gdy żadna inna dostępna opcja płatności nie jest możliwa. Kiedy płacisz przelewem, trzeba liczyć się z kilkoma dniami opóźnienia do otrzymania zamówienia, ponieważ musimy czekać, aż środki pojawią się na naszym rachunku bankowym, zanim będziemy mogli przetworzyć przelew i wysłać produkt. Wykonując przelew, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: - Wybierz "koszty dzielone" dla opłat transakcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za wszystkie dodatkowe opłaty pobierane przez Twój bank. - Płatności należy wysyłać w tej samej walucie i za taką samą kwotę, jak wskazano na rachunku końcowym. - Wpisz numer identyfikacyjny zamówienia i nazwisko klienta jako komentarz wraz z transakcją.

Dostępność

Płatność przelewem jest dostępna dla wszystkich naszych klientów na całym świecie. W niektórych wyjątkowych przypadkach ta opcja płatności może nie być wyświetlana na stronie internetowej. W takim przypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my prześlemy Ci instrukcje dotyczące sposobu uregulowania płatności za zamówienie przelewem bankowym.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydujesz się zapłacić przelewem bankowym, dane bankowe nie zostaną przetworzone lub zapisane na naszych serwerach.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności przelewem są zazwyczaj pobierane z rachunku bankowego w tym samym dniu, w którym zatwierdzasz przelew, chociaż pojawienie się środków na naszym koncie bankowym zajmuje zwykle kilka dni.

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli zapłacisz przelewem, zorganizujemy zwrot na to samo konto bankowe, z którego została dokonana pierwotna płatność. Może zaistnieć potrzeba skontaktowania się z Tobą w celu uzyskania pełnych danych bankowych, ponieważ w przypadku większości przelewów informacje potrzebne do przesłania zwrotu pieniędzy nie są dostarczane z Twoją pierwotną płatnością. Zwrot płatności za pośrednictwem przelewu zostanie zrealizowany w ciągu 2 tygodni.