adorini Bari - Deluxe adorini Bari - Deluxe
adorini Bari - Deluxe

Adorini Bari Deluxe Kabinet na Cygara


4,7 (47 Oceny)
3 989 zł
3 205 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

 • Najniższa cena gwarantowana
  Najniższa cena gwarantowana
 • 100% Satysfakcji Gwarantowane
  100% Satysfakcji Gwarantowane
Zespół twórców humidorów w adorini specjalizuje się w łączeniu formy i funkcji w celu stworzenia stylowych, bardzo atrakcyjnych humidorów, które zapewniają również najwyższą jakość materiałów, konstrukcji i nawilżania. I być może żadne z ich dzieł nie łączy tego lepiej niż najlepiej sprzedająca się szafka na cygara Bari Deluxe Bari Deluxe .

Bari Deluxe przyciąga uwagę pięknym, czarnym lakierem i trójstronnym szklanym wyświetlaczem , co czyni go idealną opcją do zaprezentowania swojej kolekcji cygar. Ta szafka humidor ma do 5 poziomów do przechowywania, mieszczących pełne pudełka cygar i / lub pojedyncze cygara umieszczone w specjalnie zaprojektowanych hiszpańskich tacach cedrowych z przegrodami, aby zmaksymalizować organizację i przepływ wilgoci. Cygara będą chronione za szklanymi drzwiami o podwójnych ściankach z zamkiem i kluczem, a także dwoma regulowanymi nawilżaczami Deluxe na bazie polimeru Adorini, aby utrzymać wilgotność na optymalnym poziomie. Dzięki zamykanemu otworowi na przewody zasilające w tylnej ścianie, cygaro Bari Deluxe można łatwo zintegrować z mocnym elektronicznym systemem nawilżania Cigar Heaven, dostępnym osobno.

Dzięki swojej prostej, ale eleganckiej konstrukcji, precyzyjnie wykonanym komponentom, wszechstronność i możliwościach rozbudowy, humidor Bari Deluxe to świetna opcja, która znalazła już zastosowanie w wielu domach, a nawet w mniejszych sklepach z cygarami. A dzięki kolekcji dodatkowych funkcji Adorini, takich jak dwie regulowane półki i dwie wyjmowane tace , łatwy w użyciu uchwyt, precyzyjny higrometr z włosia, wyjmowane hiszpańskie cedrowe tabliczki i dożywotniej gwarancji , Bari Deluxe z pewnością udowodni swoją wartość wielokrotnie.

Cechy Adorini Deluxe

 • Deluxe feature image
  Adorini gwarancja do końca życia
 • Deluxe feature image
  Klipsy do etykiet do przegródek. Chroniona innowacja adorini
 • Deluxe feature image
  Przestrzeń wentylacyjna na tylnej ścianie humidora oraz dodatkowa przestrzeń wentylacyjna z przodu humidora dla lepszej cyrkulacji powietrza. Doskonała cyrkulacja powietrza, zapewniająca stały poziom wilgotności w całym humidorze
 • Deluxe feature image
  Wstępnie skalibrowany, precyzyjny higrometr włosowy, zoptymalizowany do przechowywania cygar
 • Deluxe feature image
  Nawilżacz Adorini Deluxe na bazie posrebrzanego polimeru akrylowego z regulowanymi otworami wentylacyjnymi dla optymalnej regulacji poziomu wilgotności
 • Deluxe feature image
  Dno szuflad składa się z drewnianych żeber dla maksymalnego przepływu powietrza i elastycznego rozmieszczenia przegród
 • Deluxe feature image
  Innowacyjny system rozdzielający do elastycznej indywidualnej separacji. Chroniona innowacja adorini
Produkt ID:
4397
Kod EAN:
4260128723441
Marka:
Adorini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4.7/5   (47Oceny)
 70% (33 Oceny)
 26% (12 Oceny)
 4% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 23 lip 2020
Przekład z oryginalnego języka English (United States)

Doskonale zapakowany produkt dotarł do Kuwejtu w idealnym stanie i przy szybkiej dostawie. Polecam tę stronę, jest naprawdę bezpieczną i ma doskonałą obsługę

 04 cze 2017
Przekład z oryginalnego języka Italian

Świetny Humidor, przestronny, dobrze wykonany. Świetna opłacalność, bezbłędna wysyłka zorganizowana przez zespół HumidorDiscount.

 08 maj 2015
Przekład z oryginalnego języka Spanish

Gorąco polecam, jeśli chcesz humidor, który może przechowywać dwucyfrową ilość pudełek. Piękny wygląd i wydaje się działać bardzo dobrze do tej pory.

 26 maj 2021
 05 sty 2021
 17 kwi 2020
 30 sty 2020
 28 gru 2019
 24 mar 2019
 26 sty 2019
 09 lis 2017
 13 lip 2015
 13 cze 2015
 26 mar 2015
 22 lut 2015
 12 lut 2015
 12 lut 2015