Adorini Black Slate Deluxe L - edycja specjalna

Review rating 4.5/5
(7 Oceny)

6108

2 098zł.

20% Zniżki

1 691zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
 Adorini Cigar Heaven Nawilżacz 2 Generacji 576zł.
-Ciesz się zawsze świeżymi i doskonale uwarunkowanymi cygarami- Sterowany mikroprocesorem. Duże cyfrowe sterowanie LCD. Lepsza cyrkulacja powietrza. Jeden wkład trwa kilka miesięcy. Super cicha praca. Nie są wymagane żadne specjalne płyny. Zasilanie AC. Pasuje do praktycznie wszystkich humidorów.
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Używanie nawilżacza wydaje się dość proste, wystarczy dodać wodę destylowaną i pozwolić, aby działał, prawda? Cóż, sama woda, destylowana czy nie, niekoniecznie oznacza, że ​​twoje cygara będą utrzymywane na optymalnym poziomie wilgotności. Nawilżacze mogą być bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o niezawodność. Zawsze będzie miejsce na ich pracy, więc adorini oferuje Humifit Humidor Solution Premium. Niezależnie od tego, czy masz nawilżacz akrylowy firmy adorini, czy jakikolwiek inny nawilżacz, ten płyn klasy premium sprawi, że nawilżacz będzie działał z najwyższą wydajnością, jak nigdy dotąd.

Ten płyn został specjalnie opracowany w celu zachowania cygar i przedłużenia funkcjonalności nawilżacza, oferując znacznie więcej w procesie nawilżania niż zwykła woda destylowana. Najważniejszym elementem tego płynu jest obecność jonów srebra, które zostały dodane dla ich właściwości antybakteryjnych oraz aby zapewnić długotrwałą, konsekwentą kontrolę wilgotności. Rezultatem dodania tego wyjątkowego płynu jest potężne narzędzie do nawilżania, które pozwoli ci odpocząć, wiedząc, że twoje cygara otrzymują najlepszą możliwą kontrolę wilgotności.

Humifit HUmidifier Solution Premium jest dostępny w butelkach jednolitrowych, idealnych do ulepszenia pracy większych humidorów, kilku humidorów na raz lub po prostu aby mieć go w zapasie, w gotowości do użycia. Możesz także użyć jednolitrowych pojemników do napełnienia mniejszych butelek wyciskanych do zastosowań, które mogą wymagać większej precyzji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o system nawilżania na bazie polimerów akrylowych, czy też inny nawilżacz, który chcesz zoptymalizować w celu uzyskania lepszej kontroli wilgotności, Humifit Humidifier Solution Premium 1L udowodni nieocenione ulepszenie, które zawsze masz pod ręką. Pozbądź się zmartwień i frustracji związanych z gorszym zarządzaniem wilgotnością i zaopatrz się w Humifit Humidifier Solution Premium.
 Opcjonalne uaktualnienie: higrometr cyfrowy 41zł.
Kliknij tutaj, aby uzyskać cyfrowy higrometr adorini z czujnikiem pojemnościowym i wartością 35 € za jedyne 9 € zamiast analogowego higrometru włosowego.
 Usługa grawerowania 23zł.
Tabliczka mosiężna z wygrawerowaniem.
Wygrawerowany tekst (max 21 znaków):

 Cigarspa 1 285zł.
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane

Humidory Adorini stały się ulubionym wyborem miłośników cygar na całym świecie ze względu na połączenie najwyższej jakości konstrukcji każdego z humidorów, pięknego wyglądu i szerokiego wyboru unikalnych funkcji. Być może nie ma lepszej opcji w katalogu dobrych humidorów Adorini, niż
Black Slate Deluxe L Special Edition .

Wyjątkowy kunszt Adorini wzbija się na nowe szczyty dzięki pracochłonnemu nakładaniu prawdziwej okleiny łupkowej. Dzięki dodatkowej teksturze i prawdziwego kamienia w dotyku ten specjalny model humidora wyróżnia się spośród wszystkich innych i sprawia, że ​​przyciąga wzrok jako centralny element każdego pomieszczenia. Łupkowa obudowa nadaje wrażenie dodatkowego ciężaru i solidności, a kiedy podnosisz ciemnoszarą, nie ozdobioną pokrywkę, wnętrze hiszpańskiego cedru pozytywnie lśni naturalnymi odcieniami czerwieni i złota.

Każda jednostka zawiera szeroką kolekcję luksusowych funkcji Adorini, w tym pozłacany luksusowy nawilżacz Adorini i uprzednio skalibrowany higrometr o wysokiej precyzji
precalibrado , system wentylacji RibTechdla najlepszej cyrkulacji powietrza iAirVent tacę na cygara zaprojektowaną w celu maksymalizacji przepływu powietrza i pełnej integracji z elektronicznymi systemami nawilżania nowej generacji


Black Slate Deluxe L Special Edition ma dużą przestrzeń wewnętrzną, która pomieści do 150 cygar w rozmiarze Coronaco w połączeniu z elastycznym systemem podziału i klipsami dzielnika, zapewnia wszechstronną organizację cygar. W dolnej części humidora znajdują się dwie pionowe i dwie poziome przegrody oraz dwie dodatkowe przegrody z górną tacą. Metalowa płytka ukryta pod fornirem cedrowym do podłączenia nawilżacza i higrometru łączy się z wyjątkowo mocnymi, polerowanymi 24-karatowymi pozłacanymi zawiasami kwadrantu, aby wykończyć ten profesjonalnie wykonany humidor.

Połącz to wszystko ze sławną od adorinidożywotnią
gwarancją
,
i humidor Black Slate Deluxe L Special Edition okazuje się być naprawdę niezwykłym dziełem, które utrzyma cygara w gotowości dla przyjemności, a jednocześnie będzie wyróżniać się w każdym pomieszczeniu


Mieści do 150 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze

Kod EAN: 4260327150000
Wewnętrzna długość tacy: 310 mm, 175 mm
Gwarancja: Adorini gwarancja do końca życia
Model: 6108
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Dzielniki uwzględnione: 4
Wysokość: 150 mm
Numer tac: 1
Inner dimmensions: 134 mm x 191 mm x 316 mm
Kolor: Czarny
Wewnętrzna wysokość tacy: 22 mm
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Marka: Adorini
Zewnętrzny materiał forniru: Kamień
Szerokość: 370 mm
Materiał szafki nawilżacza: Kamień
Wewnętrzna podszewka: Bardzo wytrzymały hiszpański cedr traktowany parą z otworami wentylacyjnymi
Higrometr: Skalibrowane higrometr o wysokiej precyzji, zoptymalizowany do przechowywania cygar

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(7 Rankingi)
Review rating  
71 % (5 Rankingi)
Review rating  
14 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
14 % (1 Ranking)
Review rating
 17 sty 2020
Przekład z oryginału Francais
Wspaniale jest patrzeć i dotykać zewnętrznego kamienia. Jakość humidora i akcesoriów jest idealna jak zawsze w przypadku Adorini. Brak komentarzy na temat funkcji, ponieważ wciąż jest przygotowywany.
Review rating
 21 maj 2018
Przekład z oryginału English (United States)
Humidor został dostarczony ze wszystkimi zamówionymi produktami. Jedyne, co mi przeszkadza, to zadrapania na powierzchni pokrywy. Humidor nie jest tani i spodziewałem się, że będzie bezbłędny, tak jak jestem przyzwyczajony do poprzednich doświadczeń z Waszymi usługami. Ponieważ są one na pokrywie humidora, widzę je za każdym razem, gdy patrzę na ten piękny przedmiot. Wysłałem Państwu wiadomość na temat tego problemu. Dziękuję za zrozumienie tej sytuacji. Z poważaniem ....
Review rating
 20 maj 2020
Review rating
 05 sie 2017
Review rating
 29 lis 2014
Review rating
 29 mar 2014