adorini Martin Kabinet na Kolekcję Fajek

adorini Martin Kabinet na Kolekcję Fajek


5 (1 Ocena)
2 013 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Podczas gdy cygara mogą przyciągać całą uwagę, fajki tytoniowe są gotowe do ponownego wyjścia na światło dzienne, dzięki czemu zapotrzebowanie na wysokiej jakości szafki na fajki jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Ale jak wprowadzić staromodne sposoby kolekcjonowania fajek do współczesności? Oczywiście z
Martin Pipe Collection Cabinet od adorini!

Kolekcjonowanie fajek nigdy wcześniej nie wyglądało tak dobrze, z luksusowym wielowarstwowym wykończeniem Macassar Ebony nad hiszpańskim cedrem, doskonale podkreślającym złote akcenty szafy i kuszący nowoczesny design. Pięć wyłożonych aksamitem szuflad cedrowych wysuwa się, odsłaniając osobne miejsca na sześć fajek, umożliwiając przechowywanie do 30 najbardziej cenionych fajek. Szósta szuflada służy jako idealny schowek na puszki tytoniowe, środki do czyszczenia fajki, zapałki, narzędzia do fajki i inne akcesoria, dzięki czemu masz wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu.

Szuflady pomagają utrzymać wszystko dobrze zorganizowane i łatwo dostępne, a super mocna konstrukcja szafy zapewnia bezpieczne schowanie fajek, gdy nie są używane. Podniesione nóżki podnoszą szafkę z powierzchni, a otwory wentylacyjne na dole pomagają powietrzu swobodnie przepływać przez szafę. Już nigdy nie będziesz musiał zmagać się z dusznym lub zwietrzałym powietrzem.

To tylko niektóre z innowacyjnych elementów, które oddzielają adorini od reszty i sprawiają, że Martin Pipe Collection Cabinet to najlepszy wybór dla każdego kolekcjonera fajek, który chce wysokiej jakości, nowoczesnej szafki z odrobiną uroku starego świata. Ta kusząca szafka jest największa szafką na fajki w wachlarzu wspaniałych ofert adorini, więc jeśli potrzebujesz czegoś nieco mniejszego, sprawdź ich Pipe Cabinet Poul lub Pipe Case Alfred!
Szerokość:
2400 mm
Wysokość:
385 mm
Wewnętrzny materiał forniru:
Cedr hiszpański
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Produkt ID:
6091
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Kolor:
Brązowy
Zewnętrzny materiał forniru:
Macassar mahoń
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260128729825

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (1Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 14 wrz 2021