adorini Narzędzie do Fajek

adorini Narzędzie do Fajek


5,0 (1 Ocena)
16 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępne w magazynie. Data dostawy nie jest znana.

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Po czasie każdy miłośnik fajki przekonuje się, jak ważne jest trzymanie tego narzędzia do fajki zawsze pod ręką. Chociaż często narzędzia są skomplikowanymi urządzeniami, które mają przyciągać wzrok bardziej niż cokolwiek innego, większość palaczy fajek polega dziś na najbardziej podstawowych projektach, które są łatwe w transporcie i jeszcze łatwiejsze w użyciu.
Zespół projektantów adorini oferuje najlepszą zarówno formę, jak i funkcjonalność dzięki narzędziu do fajek adorini Pipe Tool.

Dzięki kształtowi podobnemu do gwoździa na podkowy, to najprostsze narzędzie ma wyjątkową, ciężką kwadratową główkę, która pozwala ubijać tytoń przy minimalnym wysiłku. Zwężający się korpus sprawia, że ​​jest wygodniejsze w trzymaniu i nadaje odrobinę uroku, a stopka narzędzia zawiera łyżkę o rozmiarze idealnie dopasowanym do wydobywania kawałków tytoniu lub popiołu z najgłębszych zakamarków miski.

Ubijak, rozwiertak i łyżka w jednym, adorini Pipe Tool jest niemal perfekcyjne w swojej prostocie i obowiązkowe dla wszystkich entuzjastów fajki. Niezależnie od tego, czy umieścisz go w futerale na fajkę, torbie golfowej, szufladzie biurka, teczce, schowku na rękawiczki, czy tylko kieszeni, zawsze będziesz chciał mieć to narzędzie do fajki blisko siebie i gotowe do działania.
Powłoka:
Metal
Szerokość:
11 mm
Głębokość:
11 mm
Waga:
5 g
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260412686483

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (1 Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 02 cze 2022