Caseti Homme Zapalniczka Czarna

Caseti lighter Homme black

206zł.

Dostępność: Nie dostępny
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Caseti jest niezawodnym źródłem niektórych z najbardziej intrygujących dostępnych obecnie zapalniczek, z których każda łączy wyrafinowany design i przystępną cenę z imponującą funkcjonalnością. Nigdzie nie jest to lepiej widoczne niż w przypadku Zapalniczki Caseti Homme. Jeśli chcesz błyszczeć w doskonałym stylu, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Zapalniczka Caseti Homme Czarna ma przyciągające wzrok czarne lakierowanie i chromowane wykończenie, które podkreślają nowoczesny wygląd zapalniczki. Wystarczająco elegancka na najbardziej formalne okazje, ale z odpowiednim nastawieniem na bardziej swobodne sprawy, ta zapalniczka sprawdzi się niezależnie od okazji.

Wystarczy nacisnąć kciukiem boczny spust zapłonu, a unikalny system zapłonu zapalniczki zostaje uruchomiony. Obudowa zapłonu otwiera się i uruchamia potężny płomień strumieniowy pod kątem 45 stopni, co zapewnia większą kontrolę nad zapalaniem cygara. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zapalniczka nie będzie działać odwrócona do góry nogami, co zapewnia jeszcze więcej spokoju.

Niezależnie od tego, czy relaksujesz się sam, czy podczas większego spotkania, zapalniczka Caseti Homme jest idealną zapalniczką na każdą okazję. Jej innowacyjny układ zapłonowy i przyjemny dla oka wygląd sprawiają, że jest to idealny wybór niezależnie od okoliczności. Jest to zbyt kusząca propozycja, aby ją przegapić, więc kup swoją już dziś.
Kod EAN: 4031872281606
Dimensions: 9 mm x 34 mm x 78 mm
Numer płomieni: 1
Wykonane z: Metal
Kolor: Czarny
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Gaz: Butan
Produkt ID: 28160
Waga: 93 g
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu: Tak
Powłoka: Chromowane
Specjalne cechy: Brak
Marka: Caseti
Nadająca się dla palaczy fakji: Nie

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00