Credo Precision 70 Humidifier

Credo Precision 70 Nawilżacz


5 (2 Oceny)
317 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Od dziesięcioleci miłośnicy cygar na całym świecie zwracają się do Credo poszukując kontroli wilgotności. Credo wyznaczyło standard niezawodnych urządzeń nawilżających, każdy humidor można ulepszyć dzięki gamie precyzyjnych nawilżaczy Credo. Ostatecznym wyborem jest Nawilżacz Credo Precision 70.

Ten klasyczny nawilżacz jest zoptymalizowany do przechowywania od 50 do 100 cygar i jest gotowy do działania dzięki prostemu, ale bardzo skutecznemu projektowi. Trwała, twarda plastikowa powłoka zewnętrzna zawiera specjalną piankę oazową, która została fabrycznie pokryta roztworem glikolu propylenowego. To zapewnia idealną wilgotność 70% dla cygar i oznacza, że ​​wystarczy dodać wodę destylowaną, aby utrzymać optymalne warunki.

Konserwacja jest łatwa i oznacza tylko sporadyczne napełnianie wodą destylowaną mniej więcej co trzy tygodnie. Co sześć miesięcy Credo zaleca napełnienie nawilżacza roztworem nawilżającym do cygar wysokiej jakości w celu odmłodzenia pianki. To wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać nawilżacz w doskonałym stanie, a cygara w idealnym środowisku.

Nawilżacz Credo Precision 70 oferuje ponadczasowy design i łatwość użycia, co czyni go ulubieńcem, na którego zawsze możesz liczyć, jeśli chodzi o nawilżanie cygar. Daje Ci spokój ducha, dzięki czemu możesz lepiej się zrelaksować i cieszyć się paleniem cygar.
Marka:
Credo
Waga produktu:
242 g
Materiał:
Tworzywo sztuczne ABS
Wewnętrzny materiał szafki nawilżającej:
Gąbka
Zaprojektowany dla szafek nawilżających o pojemności do:
100 cygar
Kolor:
Czarny
Powłoka:
Brak
Kod EAN:
4033215095604
Dimensions:
20 mm x 65 mm x 165 mm
Wyświetlacz:
Brak
Produkt ID:
Credo Precision 70 Humidifier

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (2Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 06 sty 2021
 22 maj 2018