Dunhill Dziurkacz do Cygar

7073

490zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Dunhill to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych marek na świecie, która od ponad wieku oferuje miłośnikom tytoniu najlepsze produkty luksusowe. Wyróżniające się legendarnym „white spot” produkty firmy Dunhill stanowią wyrafinowane połączenie elegancji starego świata ze współczesnym designem. Dla miłośników cygar Dunhill Cigar Punch jest tego doskonałym przykładem.

Ten pięknie wykonany obcinacz w stylu punch ma oszałamiającą czarną akrylową powłokę o wysokim połysku z unikalnym zwężającym się wzorem przypominającym klasyczny kształt cygara Perfecto. Z bogatym srebrnym akcentem na środku, obcinacz będzie również przypominał wiele wspaniałych przyborów do pisania firmy Dunhill lub ich serię fajek do tytoniu Dress.

Prostym skręceniem pokrywy zewnętrznej pojawia się 7-milimetrowe okrągłe ostrze z wysokiej jakości stali chirurgicznej, które zapewnia ostre i precyzyjne cięcie prawie każdego standardowego rozmiaru cygara Parejo lub cygara „prostego”. Po zakończeniu cięcia wystarczy ponownie przekręcić obcinacz, a ostrze cofnie się, usuwając po drodze resztki tytoniu wyjęte z cygara.

Obcinacz Dunhill Cigar Punch z dołączonym wytrzymałym brelokiem na klucze jest świetną opcją dla każdego miłośnika cygar w ruchu. Okaże się on najbardziej satysfakcjonujący dla zagorzałego fana Dunhill lub jako prezent dla tej wyjątkowej osoby.

Typ frezu: Puncher
Model: 7073
Produkt ID: PA5150
Materiał ostrza: Stal chirurgiczna
Numer ostrzy: 1
Materiał: Metal
Kod EAN: 4260327158051
Marka: Dunhill
Średnica puncheru: 15 mm
Kolor: Czarny

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00