Dunhill Unique Zapalniczka Pallad Skóra

7075

2 746zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Być może nie ma innego imienia w świecie fajek i tytoniu, które lepiej przywołuje nostalgię lub kwintesencję angielskiego charakteru niż Dunhill. Założyciel Alfred Dunhill rozpoczął to wszystko w 1893 roku, kiedy przekształcił firmę rymarską swojego ojca w dostawcę akcesoriów dla ówczesnego nowego sektora klientów, entuzjastów motoryzacji. W 1907 roku Dunhill zwrócił uwagę na fajki i tytoń, a ponad sto lat później Dunhill pozostaje jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie. Dziedzictwo Alfreda Dunhilla płonie jaśniej niż kiedykolwiek dzięki Zapalniczce Dunhill Rollagas Leather Palladium.

Po raz pierwszy wydany w 1956 roku, innowacyjny projekt Rollagas firmy Dunhill stał się wzorcem dla wszystkich innych do naśladowania i jest tutaj pięknie reprezentowany przez połączenie starego i nowego świata. Zdecydowanie współczesne wykończenie w palladium przyciąga wzrok, a panele z głębokiej teksturowanej czarnej skóry stanowią hołd dla początków firmy Dunhill. Styl ten został nawet nazwany „Sidecar” na cześć wczesnego nacisku Alfreda na akcesoria samochodowe. To niewątpliwie bogate, kuszące połączenie nadaje charakter spokojnego wyrafinowania, który idealnie pasuje do prawie każdej okazji.

Ponadczasowa prostokątna konstrukcja sprawia, że ​​zaoalniczka jest wygodna w uchwycie i przechowywaniu w kieszeni w podróży. Klasyczny zapłonnik z krzemieniem i wytrzymały zbiornik na butan współdziałają, aby zapewnić tradycyjny miękki płomień. Pokrętło regulacji płomienia z boku zapalniczki pozwala wygodnie zwiększać lub zmniejszać płomień jednym dotknięciem palca. Tankowanie i wymiana krzemieni to prosty proces, który nie zajmie dużo czasu, dzięki czemu możesz swobodnie spędzać go na rzeczach, które lubisz.

Produkty Dunhill zachwyciły najbardziej wymagających dżentelmenów już od najwcześniejszych dni Alfreda aż do dzisiekszej pozycji Dunhilla jako jednej z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek współczesnego świata. Zapalniczka Dunhill Rollagas nie odbiega od tej reputacji i na pewno okaże się najbardziej satysfakcjonującym towarzyszem na wiele lat.


Płomienie: 1
Paliwo: Butan
Marka: Dunhill
Materiał: Powlekany platyną
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Tak
Kod EAN: 4260327158075
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu: Nie
Produkt ID: Dunhill Rollagas Lighter Sidecar
Kolor: Czarny
Ekstra: Brak
Technologia płomienia: Delikatny płomień

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00