Elie Bleu Alba Humidor Czarny Jawor Mały

9 526zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Używanie nawilżacza wydaje się dość proste, wystarczy dodać wodę destylowaną i pozwolić, aby działał, prawda? Cóż, sama woda, destylowana czy nie, niekoniecznie oznacza, że ​​twoje cygara będą utrzymywane na optymalnym poziomie wilgotności. Nawilżacze mogą być bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o niezawodność. Zawsze będzie miejsce na ich pracy, więc adorini oferuje Humifit Humidor Solution Premium. Niezależnie od tego, czy masz nawilżacz akrylowy firmy adorini, czy jakikolwiek inny nawilżacz, ten płyn klasy premium sprawi, że nawilżacz będzie działał z najwyższą wydajnością, jak nigdy dotąd.

Ten płyn został specjalnie opracowany w celu zachowania cygar i przedłużenia funkcjonalności nawilżacza, oferując znacznie więcej w procesie nawilżania niż zwykła woda destylowana. Najważniejszym elementem tego płynu jest obecność jonów srebra, które zostały dodane dla ich właściwości antybakteryjnych oraz aby zapewnić długotrwałą, konsekwentą kontrolę wilgotności. Rezultatem dodania tego wyjątkowego płynu jest potężne narzędzie do nawilżania, które pozwoli ci odpocząć, wiedząc, że twoje cygara otrzymują najlepszą możliwą kontrolę wilgotności.

Humifit HUmidifier Solution Premium jest dostępny w butelkach jednolitrowych, idealnych do ulepszenia pracy większych humidorów, kilku humidorów na raz lub po prostu aby mieć go w zapasie, w gotowości do użycia. Możesz także użyć jednolitrowych pojemników do napełnienia mniejszych butelek wyciskanych do zastosowań, które mogą wymagać większej precyzji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o system nawilżania na bazie polimerów akrylowych, czy też inny nawilżacz, który chcesz zoptymalizować w celu uzyskania lepszej kontroli wilgotności, Humifit Humidifier Solution Premium 1L udowodni nieocenione ulepszenie, które zawsze masz pod ręką. Pozbądź się zmartwień i frustracji związanych z gorszym zarządzaniem wilgotnością i zaopatrz się w Humifit Humidifier Solution Premium.
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Kuba vintage. Smak tradycyjnego kubańskiego pudełka do cygar z ornamentami. Kolorowe tło z barwionego jaworu i oklein naturalnych.
Humidor na 75 cygara. Czarny barwiony jawor. 1 system nawilżania. 1 Higrometr.
Mieści do 75 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Produkt ID: 7028
Kolor: Czarny
Zewnętrzne wykończenie: Matowy
Higrometr: Analogowy ze sztucznymi włosami
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Kod EAN: 4260327157115
Gwarancja: 24 miesiące
Marka: Elie Bleu
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Model: 7028

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00