HF Barcelona R Pocket kieszonkowy humidor czerwony

HF Barcelona R Pocket kieszonkowy humidor czerwony


552 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Podróżujący koneserzy cygar często stają przed dylematem, czy nosić cygara w etui podróżnym, które jest stylowe, czy też w takim, które sprawnie działa. Dzięki Hf Barcelona nie musisz wybierać. Ruszaj w drogę w nowoczesnym stylu z niezawodną kontrolą wilgotności dzięki Humidorowi Kieszonkowemu Hf Barcelona w kolorze Czerwonym.

Ten wyjątkowy kieszonkowy humidor zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby się cieszyć odpowiednio utrzymanymi cygarami gdziekolwiek jesteś, dzięki jego genialnie wydajnemu designowi. Mały nawilżacz zoptymalizowany dla trzech cygar jest schowany w pokrywie humidora i można go wyjąć, aby odsłonić super ostry wbudowany obcinacz. Wyjmij nawilżacz, odkręć nasadkę, wykonaj cięcie, zakręć ją z powrotem i zamknij pokrywę.

Czerwona obudowa humidora z włóknem węglowym i chromowanymi akcentami robią niesamowite wrażenie, które z pewnością przykuje uwagę niezależnie od tego, dokąd zaprowadzą Cię podróże. Wykonane z drewna okoume wnętrze zapewnia idealne miejsce na trzy z Twoich ulubionych cygar o średnicy pierścienia do 60 i maksymalnej długości 150 mm</ b>.

Humidorowi Kieszonkowemu Hf Barcelona w kolorze Czerwonym jest uosobieniem śmiałego, nowoczesnego ducha Barcelony. Dzięki pięknie wyważonemu połączeniu formy i funkcji zapewnia on doświadczenie, które oferuje satysfakcję z każdą nową przygodą. Mieści do 3 cygar corona.


Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Szafka nawilżacza:
Gąbka
Wysokość:
35 mm
Głębokość:
195 mm
Waga:
214 g
Kolor:
Czerwony
Kod EAN:
4260564932896
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji