HF Barcelona W Pocket kieszonkowy humidor biały

544zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Wielu entuzjastów cygar czekało na dzień, w którym na rynku pojawi się wysokiej jakości kompaktowe etui na cygara, oferujące zarówno styl, jak i niezawodną kontrolę wilgotności. Dzięki Hf Barcelona ten dzień nadszedł z uderzająco współczesnym Humidorem Kieszonkowym Hf Barcelona w kolorze Białym.

Ten kieszonkowy humidor zapewnia ochronę Twoich cygar przed uszkodzeniem, które często może wystąpić podczas podróży. Zapewnia im również optymalne nawilżenie, dzięki czemu cygara są zawsze gotowe do działania. Elegancka, minimalistyczna konstrukcja obejmuje mały nawilżacz schowany w pokrywie. Wyjmij nawilżacz i odkręć nasadkę, aby odsłonić obcinacz, dzięki któremu zawsze będziesz mieć to narzędzie pod ręką, gdy go potrzebujesz.

Kieszonkowy humidor ma lśniącą białą obudowę, którą uzupełniają akcenty z drewna i chromu, aby uzyskać charakterystyczny wygląd, który z pewnością wzbudzi zazdrość. Wnętrze z drewna okoume oferuje miejsce na trzy ulubione cygara o średnicy pierścienia do 60 i maksymalnej długości 150 mm.

Humidor Kieszonkowy Hf Barcelona w kolorze Białym daje wgląd w wyrafinowanego i progresywnego ducha Barcelony. Przepełniony tym żywym charakterem, kieszonkowy humidor przeniesie Ciebie i Twoje cygara do celu w luksusowym stylu, bez względu na to, dokąd się wybierasz.
Mieści do 3 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 35 mm x 85 mm x 195 mm
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Szafka nawilżacza: Gąbka
Zewnętrzne wykończenie: Połysk
Waga: 190 g
Kolor: Biały
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Kod EAN: 4260128729900

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00