Humidor Wood Checkered

Humidor Wood Checkered


646 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Angelo oferuje szeroką gamę precyzyjnie wykonanych humidorów, od tradycyjnych po nietypowe. Szczególnym faworytem, który łączy klasyczne wyrafinowanie i niezawodną kontrolę wilgotności z odrobiną polotu, jest Angelo Checkered Wood Humidor.

Piękny wzór w kratkę nadaje temu humidorowi bardzo wyrafinowany wygląd, który podkreśli każde otoczenie, zarówno codzienne, jak i oficjalne. Do wykonania wzoru szachownicy użyto różnych gatunków drewna, z których każdy posiada własne usłojenie i fakturę, co tworzy intrygujący kontrast naprzemiennych kwadratów.

Wnętrze humidora wyłożone jest hiszpańskim cedrem, zapewniając około 50 cygarom idealne miejsce do odpoczynku. Zawiasy kwadrantowe w kolorze złotym pasują do złotego nawilżacza i higrometru, zapewniając przyjemny wygląd końcowy. Wyjmowana kratka wentylacyjna z cedru hiszpańskiego poprawia cyrkulację, dzięki czemu cygara będą miały zapewnioną stałą wilgotność. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w humidorze, po prostu wyjmij kratkę i dodaj więcej cygar.

Humidor Angelo Checkered Wood Humidor zapewnia niezawodną kontrolę wilgotności, imponujący styl i możliwość dostosowania humidora do własnych potrzeb. Istnieje nawet możliwość doposażenia go w precyzyjny nawilżacz elektroniczny i bardzo dokładny cyfrowy higrometr. To sprawia, że jest to okazja, z której nie chcesz zrezygnować.
Wyposażony w higrometr:
Tak
Długość:
270 mm
Wysokość:
120 mm
Głębokość:
210 mm
Produkt ID:
920027
Kod EAN:
4054184046565

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji