Humidor Zino Ayous Czarny Lakier

Humidor Zino Ayous Czarny Lakier


3 072 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Zino Davidoff był legendą w świecie cygar i jego cień wciąż ma wpływ na tą branżę. Dzięki swojemu zaangażowaniu w dostarczanie najlepszych luksusowych akcesoriów do cygar w sercu dzisiejszej firmy, która nosi jego imię, Zino z pewnością byłby dumny z elegancko wyrafinowanego Zino Ayous Humidor Black Lacque.

Będący częścią linii średniej wielkości humidorów Zino Z80 , ten skarb ma charakterystyczną zewnętrzną stronę kontrastujących jasnych i ciemnych wykończeń. Jasnobarwny ayous, jasne drewno tropikalne pochodzące z Afryki Zachodniej, pokrywa górną połowę humidora, którą uzupełnia dolna część lakierowana na czarno na wysoki połysk. Rezultatem jest oszałamiająco wyrafinowany wygląd, który doda odrobinę nowoczesności do każdej przestrzeni.

We wnętrzu zastosowano afrykańskie drewno okoume, znane z braku aromatu, co nie zmienia oryginalnych nut tytoniu cygar. Wyjmowana taca i sześć przegród pomagają utrzymać porządek, a samoregulujący nawilżacz Zino zoptymalizowany pod kątem wilgotności 70-72% utrzyma < b>do 80 cygar wielkości corona w idealnym stanie. Nie musisz nawet używać higrometru!

Pięknie wykonany i zapewniający piękny akcent dla każdego pomieszczenia, Zino Ayous Humidor Black Lacquer to optymalny wybór dla tych, którzy chcą bogactwa i niezawodności humidora Davidoff, który oferuje również trochę dodatkowej osobowości.

Mieści do 70-80 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions:
140 mm x 365 mm x 240 mm
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Higrometr:
Brak
Zewnętrzny materiał forniru:
Drewno
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Marka:
Zino Davidoff
Kod EAN:
7623500299618
Waga:
3500 g
Kolor:
Dwukolorowy
Wewnętrzny materiał forniru:
Drewno cedrowe
Dzielniki uwzględnione:
6
Zewnętrzne wykończenie:
high gloss/matt
Produkt ID:
102045
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language