Humidor Zino w naturalnym brązie z dębu z liściem

Humidor Zino w naturalnym brązie z dębu z liściem


5 (1 Ocena)
2 155 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Davidoff z Genewy wyznacza standardy przemysłu cygarowego w zakresie humidorów i akcesoriów do cygar, oferując szeroką gamę produktów, które są jednocześnie wysokiej jakości, eleganckie, niezawodne i stylowe. Linia humidorów Zino oferuje jedne z najlepszych przykładów, w tym Zino Leaf Humidor Natural Oak Brown.

Humidor przyciąga wzrok naturalnym jasnobrązowym wykończeniem dębowym, które tworzy idealną scenę dla pięknego wzoru liścia tytoniu wygrawerowanego na górze humidora. Dopełnieniem tego wyróżniającego się wyglądu zewnętrznego jest wnętrze z afrykańskiego okoume, preferowanego drewna do humidorów, które prawie wcale nie wydziela aromatu. Dzięki temu Twoje cygara zachowają swoje oryginalne nuty tytoniu, będąc jednocześnie przechowywane w idealnych warunkach.

Wilgotność jest zapewniana przez samoregulujący system nawilżający Zino, który jest zoptymalizowany pod kątem zapewnienia stałej wilgotności 70-72% dla do 60 cygar wielkości corona. Dzięki właściwościom samoregulacji urządzenia nie ma potrzeby używania higrometru. Dwie przegrody dopełniają wykończenia wnętrza, dzięki czemu porządkowanie cygar jest łatwe i wydajne.

Zino Leaf Humidor Natural Oak Brown ożywi każdy wystrój swoim wyjątkowym wyglądem i z pewnością wzbudzi zazdrość u wszystkich. Co więcej, ten humidor zapewnia bezpieczeństwo cygarom, a Tobie tak pożądany spokój ducha.
Marka:
Zino Davidoff
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Kolor:
Brązowy
Zewnętrzny materiał forniru:
Drewno
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Produkt ID:
51000491
Wysokość:
120 mm
Głębokość:
230 mm
Higrometr:
Brak
Dzielniki uwzględnione:
2
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Kod EAN:
7623500388213

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (1Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 25 sie 2020