Humidorzubehör & Ersatzteile

Humidorzubehör & Ersatzteile
HumidorDiscount jest tutaj, aby pomóc Ci nie tylko znaleźć najlepsze humidory dla Twojej kolekcji cygar, ale także pomóc Ci utrzymać humidor w pracy na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy chcesz większej elastyczności w organizacji cygar, potrzebujesz wymienić część humidora, czy po prostu chcesz ulepszyć możliwości swojego humidora, w HumidorDiscount znajdziesz wiele opcji.

Chcesz dodać nową cedrową podszewkę do swojego humidora? To łatwe! Tutaj znajdziesz najlepszą hiszpańską okleinę cedrową z nienaruszających równowagi ekologicznej plantacji w Afryce Zachodniej. Te wysokiej jakości forniry są suszone w piecu, dzięki czemu nie pocą się ani nie pękają. W połączeniu z wysokim współczynnikiem wchłaniania wilgoci i kuszącym charakterem hiszpańskiego cedru, który nadaje on cygarom, te okleiny tworzą idealną podszewkę wnętrza Twojemu humidorowi.Możesz nawet znaleźć hiszpańskie okleiny cedrowe z żebrami wentylacyjnymi. Unikalna żebrowana konstrukcja tych oklein poprawia przepływ powietrza w humidorze, dzięki czemu wilgoć jest równomiernie rozprowadzana. Dzięki temu cygara uzyskują odpowiednią wilgotność, bez względu na to, gdzie znajdują się w humidorze.
Chcesz lepiej uporządkować swoje cygara? Nie ma problemu. Różnorodność przegródek cedrowych w HumidorDiscount pozwoli Ci z łatwością sortować cygara. Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów będziesz w stanie znaleźć odpowiednią przegrodę. Koniec z grzebaniem w humidorze, próbując znaleźć cygaro, które chcesz zapalić.Zoptymalizowane do użytku w popularnej linii humidorów adorini wyposażonych w RibTech, te przekładki zwiększają wydajność i ułatwiają bardziej niż kiedykolwiek wcześniej sięganie po ulubione cygara bez przekopywania się przez humidor w celu ich znalezienia.Możesz oznaczyć każdą przegrodę innowacyjnymi klipsami do etykiet dla rozdzielaczy firmy adorini, aby śledzić każdą sekcję humidora. Po prostu umieść je na przekładce i włóż własną etykietę. To wszystko, czego potrzeba, aby skatalogować swoje cygara i cieszyć się wydajniejszym humidorem.

HumidorDiscount posiada również kolekcję innych akcesoriów, które pomogą przenieść Twój humidor na wyższy poziom. Wyjmowane tace zwiększają wszechstronność, tace serwisowe dodają szyku i elegancji prezentacji cygar, możesz także rzucić trochę światła na swoją kolekcję cygar dzięki światełku LED do humidora.

Wszystkie te akcesoria i części zamienne zostały zaprojektowane tak, aby uczynić Twój humidor możliwie najlepszym, jeszcze bardziej poprawiając wrażenia z palenia cygar. Nie zadowalaj się gorszymi lub uszkodzonymi materiałami. Daj swojemu humidorowi to, co najlepsze i już dziś zdobądź materiały od HumidorDiscount!

Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 98 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 98 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.