John Aylesbury Highland 10 Single Malt Whisky

John Aylesbury Highland 10 Single Malt Whisky


217 zł

Dostępność: Dostępne w ciągu 2-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Ekipa z konsorcjum John Aylesbury wie, że dla wielu miłośników cygar nie ma lepszego połączenia niż dobre cygaro i whisky single malt. To dlatego ta niemiecka grupa oferuje idealną opcję dla miłośników cygar popijających whisky: John Aylesbury Highland 10 Single Malt Whisky.

Ta wykwintna whisky pochodzi z serca regionu górskiego w Szkocji, jest butelkowana przez jedną z najstarszych, najbardziej piętrowych gorzelni w całej Szkocji. Starożytne metody, czysta woda strumieniowa i najlepszy słodowany jęczmień zapewniają whisky o najwyższej jakości i łagodności charakteru. Ta whisky o zrównoważonej strukturze, aromacie i smaku zachwyci szerokie spektrum smaków.

Ta limitowana partia whisky, wyróżniająca się spośród Regionalnych beczek Johna Aylesbury'ego przepłynie przez kubki smakowe słodkimi i słodowymi nutami, które idealnie sprawdzą się w połączeniu z najlepszymi ręcznie robionymi cygarami premium. Złożone nuty owocowe są kontynuowane przez gładkie zakończenie, a osobowość whisky 10-letniej, 46% vol ożywa, by uzyskać najbardziej satysfakcjonujący wielki finał.
<br / > Nie musisz być ekspertem, aby docenić tę pięknie wykonaną whisky, która jest jednocześnie wyrafinowana, przystępna i satysfakcjonująca. Wnieś swoją przygodę z paleniem cygar na nowy poziom dzięki whisky John Aylesbury Highland 10 Single Malt.
Produkt ID:
13714
Kod EAN:
4260384977077
Marka:
John Aylesbury
Materiał:
Szkło
 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji