Lamborghini lighter 'Pergusa' red

Lamborghini Pergusa Butanowa Zapalniczka Czerwona


1 (1 Ocena)
454 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 3 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Kultowe supersamochody Ferruccio Lamborghini są prawdopodobnie najbardziej poszukiwanymi i wymarzonymi kreacjami w historii motoryzacyjnego świata. Następca tego dziedzictwa, Antonio „Tonino” Lamborghini, kontynuuje wizję swojego ojca i dodaje własną osobowość do włoskiego designu dzięki linii akcesoriów do cygar Tonino Lamborghini. Świetnym przykładem jest Zapalniczka Lamborghini Pergusa.

Zapalniczka Butanowa Lamborghini Pergusa wygląda jak część Lamborghini dzięki eleganckiemu czerwonemu lakierowi i chromowanemu wykończeniu. Teksturowany wzór plastra miodu zdobi boki zapalniczki, a także przycisk zapłonu w kształcie tarczy Lamborghini.

Wystarczy przesunąć pokrywę ochronną i za jednym naciśnięciem przycisku ożywa odporny na wiatr płomień strumieniowy. Czerwone okienko poziomu paliwa pozwala jednym spojrzeniem sprawdzić poziom butanu. Jeśli czerwień w okienku wyblaknie, oznacza to czas na uzupełnienie zapalniczki. Nie musisz też martwić się o noszenie ze sobą nieporęcznego obcinacza do cygar, ponieważ zapalniczka ma wbudowany i zintegrowany obcinacz do cygar, który rozkłada się z dolnej części zapalniczki. Masz wszystko, czego potrzebujesz, oprócz cygara!

Zapalniczka Butanowa Pergusa Red przenosi włoski design na wyższy poziom i nadaje mu przyciągający uwagę styl, który uczynił z Lamborghini legendę. Zapalniczka jest dostarczana ze skórzanym pudełkiem upominkowym wyłożonym aksamitem, które stanowi doskonały sposób na zabezpieczenie zapalniczki, gdy nie jest używana.
Kod EAN:
4031872910186
Wykonane z:
Stal nierdzewna
Waga:
100 g
Technologia płomienia:
Odrzutowy płomień
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu:
Nie
Dimensions:
152.4 mm x 70 mm x 37 mm
Specjalne cechy:
Zintegrowany pojedynczy puncher do cygar
Płomienie:
3
Model:
A588
Produkt ID:
91018
Kolor:
Czerwony
Marka:
Lamborghini
Paliwo:
Butan
Nadająca się dla palaczy fakji:
Nie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 1/5   (1Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 100% (1 Ocena)
 19 lip 2020