Lecerf Cigar Case Leather black for 2 Corona

Lecerf Etui na 2 Cygara Coronas Czarne Skórzane


230 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dodanie etui na cygara Lecerf do Twojej kolekcji akcesoriów do cygar nie tylko wniesie Twoje doświadczenie palenia cygar na nowe wyżyny, ale także pokaże, że jesteś miłośnikiem cygar o wymagającym smaku i elegancji. Etui Lecerf na 2 cygara Corona Czarna Skóra jest doskonałym przykładem najbardziej eleganckiej oferty firmy Lecerf.

Etui zostało wykonane w Hiszpanii z luksusowej oryginalnej skóry cielęcej, którą zdobi gustowny akcent marki Lecerf. Ten klasyczny wygląd z odrobiną nowoczesnego stylu wnosi do każdego wnętrza powiew wyrafinowania, który z pewnością wzbudzi aprobatę wśród osób znających się na rzeczy.

Stylowe i kompaktowe etui posiada wnętrze przystosowane do przechowywania dwóch cygar w rozmiarze Corona. Teleskopowa konstrukcja pozwala na przenoszenie cygar o różnej długości, dając Ci możliwość posiadania cygara o odpowiednim rozmiarze w każdej sytuacji, bez dodatkowego obciążenia jak w przypadku etui przeznaczonych dla cygar o większej średnicy.

Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, możesz mieć pewność, że Twoje cygara będą bezpiecznie schowane i przechowywane w luksusowym stylu, aż do chwili, gdy nadejdzie właściwy moment na ich zapalenie. Nie czekaj i kup sobie Etui Lecerf na 2 cygara Corona Czarna Skóra. To może być właśnie to, czego Ci brakowało przez cały ten czas.
Format cygara:
Corona
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym:
Nie
Pojemność:
2 cygar
Marka:
John Aylesbury
Produkt ID:
CF 2/1418V
Kolor:
Czarny
Materiał:
Prawdziwa skóra
Kod EAN:
4260327153803
Zintegrowany higrometr:
Nie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language