Lecerf Cigar Case for 2 Double Toros Black

Lecerf Etui na 2 Podwójne Cygara Toros Czarne


5 (1 Ocena)
285 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Etui na cygara Lecerf to doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania, materiałów i funkcjonalności, które sprawiły, że stały się one ulubionymi produktami każdego obeznanego miłośnika cygar. Doskonałym przykładem wysokiego poziomu doskonałości firmy Lecerf jest Etui na Cygara 2 Double Toros Czarne.

Ten stylowy skarb jest wykonany w Hiszpanii przy użyciu elastycznej oryginalnej skóry cielęcej, która zapewnia piękny teksturowany, wyrafinowany wygląd idealny nawet do najbardziej formalnych okoliczności. Czarna skóra jest ozdobiona pojedynczym akcentem marki Lecerf, który nadaje klasycznemu wzornictwu odrobinę współczesnego stylu.

Etui na cygara posiada przegródki na dwa cygara w rozmiarze Toro, a także na cygara o większej długości. Jest to możliwe dzięki dwuczęściowej teleskopowej konstrukcji. Wystarczy przesunąć etui, aby dopasować je do wielkości cygara. Dzięki tej elastyczności zawsze będziesz odpowiednio przygotowany na każdą sytuację związaną z paleniem cygar, niezależnie od tego, gdzie się wybierasz.

Etui na Cygara 2 Double Toros Czarn jest idealne na wieczór w mieście lub na każdą okazję, która wymaga odrobiny elegancji. Ulepsz swoje doświadczenia z paleniem cygar już dziś dzięki temu elegancko wykonanemu etui. Za każdym razem, gdy sięgniesz po cygaro, będziesz zadowolony z tego, że jesteś jego posiadaczem.
Format cygara:
Toro
Wyposażony w higrometr:
Nie
Wykonane z:
Prawdziwa skóra
Wnętrze wyłożone hiszpańskim drewnem cedrowym:
Nie
Pojemność:
2 cygar
Kolor:
Czarny
Produkt ID:
7845
Kod EAN:
4260384977282
Marka:
Lecerf
 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (1Ocena)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 18 lip 2016