Porsche Design P'3659 PD5 Pokrowiec na Zapalniczkę Ciemny Brąz

Review rating 5/5
(1 Ocena)
270zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Ferdinand Alexander Porsche, legenda Porsche 911, stworzył Porsche Design Studios w latach siedemdziesiątych XX wieku jako środowisko do swobodnego i niezależnego opracowywania najnowocześniejszych produktów dostosowanych do stale ewoluującego, nowoczesnego stylu życia. Porsche Design jest silniejsze niż kiedykolwiek dzięki legionom fanów na całym świecie. Zapalniczki Porsche Design są szczególnie lubiane, dlatego zespół projektowy oferuje doskonały sposób na utrzymanie zapalniczek w idealnym stanie, Etui na Zapalniczki Porsche Design P’3659 PD5 w kolorze ciemnobrązowym.

Stworzone specjalnie dla serii zapalniczek Porsche Design PD5 / P3635 , to piękne etui jest wykonane z ciemnobrązowej prawdziwej skóry. Trwałe, miękkie w dotyku i stylowe etui zapewnia bezpieczeństwo zapalniczki dzięki komfortowemu dopasowaniu , ale nie będziesz tracić czasu na ciągłe wyjmowanie zapalniczki. Większość etui lub pudełek po prostu zakrywa zapalniczkę, dopóki nie będziesz gotowy do jej użycia. Jednak etui na zapalniczki Porsche Design pozwala obsługiwać zapalniczkę, gdy jest ona nadal umieszczona w dolnej części obudowy. Po prostu zdejmij górną pokrywę i gotowe. To takie proste.

Wysokiej jakości materiały, nie wspominając o przyjemnym wyglądzie i dotyku, sprawiają, że etui Porsche Design PD5 to zwycięski wybór, dzięki któremu Twoja zapalniczka Porsche będzie w nieskazitelnym stanie i gotowa do działania , o każdej porze, w dowolnym miejscu.

Dimensions: 17 mm x 53 mm x 61 mm
Produkt ID: P'3659 PD5 Lighter Case Dark Bro
Waga: 15 g
Kod EAN: 4046901010850
Kolor: Brązowy
Powłoka: Brak
Materiał: Prawdziwa skóra
Marka: Porsche Design

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(1 Ranking)
Review rating  
100 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 29 wrz 2019
Przekład z oryginału English (United States)
Zamówienie przybyło do Stanów w ciągu zaledwie kilku dni. To było dokładnie, co zamówiłem. W perfekcyjnej kondycji. WYSOCE polecam HumidorDiscount.
00:00 00:00