Prometheus Humidor Rosewood Oktagon 50 Cygar

2 192zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Prometheus oferuje ogromną kolekcję akcesoriów do cygar, którym zaufali miłośnicy cygar. Wśród wyśmienitych oferowanych produktów, linia humidorów Prometheus jest faworytem, ​​a Seria Prometheus Octagon jest jedną z jej supergwiazd.

Te piękne kreacje mają, jak nazwa sugeruje, unikalny kształt ośmiokąta, który jest jednocześnie nowoczesny i elegancki. Okleina z palisandru wykończona lakierem o wysokim połysku zapewnia uderzający wygląd z płynnym wzorem słojów drewna opływającym zaokrąglone krawędzie. Dodatkowy akcent w postaci niklowanego mosiężnego uchwytu pokrywy stanowi wykończenie tego, co okaże się najbardziej godnym centralnym elementem każdego wystroju.

Wnętrze humidora jest pokryte okoume, drewnem, które prawie nie wydziela zapachu i dlatego nie wpływa na aromat ani smak cygar. Dwie przegrody pomagają uporządkować do 50 cygar typu Corona, a solidne niklowane zawiasy zapewniają wieczku płynną pracę. Nawilżacz Prometheus Optima, wyprodukowany we Francji, zapewnia najlepszą kontrolę wilgotności, którą można monitorować za pomocą dołączonego cyfrowego higrometru Prometheus.

Dzięki luksusowo wyrafinowanemu wzornictwu i niesamowitej kontroli wilgotności na wyciągnięcie ręki Humidor Prometheus Octagon Drzewo Różane na 50 Cigars to nowoczesny klasyk.

Szerokość: 252 mm
Długość: 310 mm
Higrometr: Cyfrowy higrometr
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Wysokość: 127 mm
Wyposażony w higrometr: Tak
Dzielniki uwzględnione: 2
Kod EAN: 0647818302256

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00