Prometheus Humidor Rosewood Oktagon 50 Cygar

Prometheus Humidor Rosewood Oktagon 50 Cygar


2 024 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Prometheus oferuje ogromną kolekcję akcesoriów do cygar, którym zaufali miłośnicy cygar. Wśród wyśmienitych oferowanych produktów, linia humidorów Prometheus jest faworytem, ​​a Seria Prometheus Octagon jest jedną z jej supergwiazd.

Te piękne kreacje mają, jak nazwa sugeruje, unikalny kształt ośmiokąta, który jest jednocześnie nowoczesny i elegancki. Okleina z palisandru wykończona lakierem o wysokim połysku zapewnia uderzający wygląd z płynnym wzorem słojów drewna opływającym zaokrąglone krawędzie. Dodatkowy akcent w postaci niklowanego mosiężnego uchwytu pokrywy stanowi wykończenie tego, co okaże się najbardziej godnym centralnym elementem każdego wystroju.

Wnętrze humidora jest pokryte okoume, drewnem, które prawie nie wydziela zapachu i dlatego nie wpływa na aromat ani smak cygar. Dwie przegrody pomagają uporządkować do 50 cygar typu Corona, a solidne niklowane zawiasy zapewniają wieczku płynną pracę. Nawilżacz Prometheus Optima, wyprodukowany we Francji, zapewnia najlepszą kontrolę wilgotności, którą można monitorować za pomocą dołączonego cyfrowego higrometru Prometheus.

Dzięki luksusowo wyrafinowanemu wzornictwu i niesamowitej kontroli wilgotności na wyciągnięcie ręki Humidor Prometheus Octagon Drzewo Różane na 50 Cigars to nowoczesny klasyk.

Co lubimy
  • Lakier o wysokim połysku.
Co nam się nie podoba
  • System nawilżania nie jest aktywnym nawilżaczem elektronicznym.
Wyposażony w higrometr:
Tak
Higrometr:
Cyfrowy higrometr
Dzielniki uwzględnione:
2
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Nie
Długość:
310 mm
Szerokość:
252 mm
Wysokość:
127 mm
Kod EAN:
0647818302256

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji