S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium
S.T. Dupont Ligne 2 Lighter Iconic Palladium

S.T. Dupont Ligne 2 Zapalniczka Charakterystyczny Pallad


3 075 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Odkąd ta historyczna marka po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 1872 roku, firma S.T. Dupont została najlepszym źródłem luksusowych akcesoriów. Przez lata definiowała poszukiwanie doskonałości, zachwycając miłośników cygar szeroką gamą wyrafinowanych zapalniczek. Żadna z ofert firmy Dupont nie dorównuje renomie serii Ligne 2. Ligne 2 to kwintesencja zapalniczki Dupont, która przeniesie Twoje palenie cygar na nowy poziom.

Być może najbardziej wyjątkowa i najbardziej doceniana jest Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 Iconic Palladium. Ten skarb ma oszałamiający, wypukły kwadratowy wzór, który rozciąga się wokół całej zapalniczki, w tym koła, tworząc teksturę, która jest bardzo intrygująca. Piękne wykończenie pokryte palladem stanowi ostatni szlif tej kultowej i naprawdę luksusowej zapalniczki.

Wystarczy jedno odchylenie wieczka, a usłyszysz prawdziwy dźwięk wysokiej jakości, charakterystyczny dla firmy Dupont „ping”, który stał się znakiem rozpoznawczym najlepszych dzieł firmy Dupont. Tak, jak odcisk palca, dźwięk każdej zapalniczki jest wyjątkowy. Ligne 2 nie tylko świetnie wygląda i brzmi, ale jest też praktyczna. Zapalenie miękkiego płomienia, idealnego do prawie wszystkich potrzeb związanych z paleniem, jest łatwe, wystarczy tylko spokojnie obrócić koło. Ponadczasowa konstrukcja zapalniczki ułatwia również jej konserwację. Wymień krzemień w mgnieniu oka, otwierając sprężynową obudowę krzemienia. Tankowanie zapalniczki butanem nie zajmuje w ogóle czasu.

Prosta, ale cudownie elegancka, każda Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 stanie się czymś więcej niż zwykłą zapalniczką, stanie się ona zaufanym przyjacielem, na którego możesz liczyć przez lata. To nie przypadek, że Ligne 2 to wybór światowej elity. Charakterystyczny wygląd zapalniczki sprawił, że stała się ona pewnym symbolem statusu. Jednak to pasja firmy Dupont do jakości i niezawodności ostatecznie pomogła stworzyć legendę Ligne 2.


Kod EAN:
3597390112347
Dimensions:
11 mm x 38 mm x 63 mm
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Marka:
S.T. Dupont
Typ płomienia:
Delikatny płomień
Waga produktu:
110 g
Płomienie:
1
Produkt ID:
16066
Kolor:
Srebrny
Powłoka:
Palladium galwanicznie
Gaz:
Butan
Ekstra:
Brak
Okno poziomu gazu:
Nie
Wykonane z:
Metal

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language