S.T. Dupont Ligne 2 Zapalniczka Charakterystyczny Pallad

3 409zł.

3 069zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Odkąd ta historyczna marka po raz pierwszy pojawiła się na scenie w 1872 roku, firma S.T. Dupont została najlepszym źródłem luksusowych akcesoriów. Przez lata definiowała poszukiwanie doskonałości, zachwycając miłośników cygar szeroką gamą wyrafinowanych zapalniczek. Żadna z ofert firmy Dupont nie dorównuje renomie serii Ligne 2. Ligne 2 to kwintesencja zapalniczki Dupont, która przeniesie Twoje palenie cygar na nowy poziom.

Być może najbardziej wyjątkowa i najbardziej doceniana jest Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 Iconic Palladium. Ten skarb ma oszałamiający, wypukły kwadratowy wzór, który rozciąga się wokół całej zapalniczki, w tym koła, tworząc teksturę, która jest bardzo intrygująca. Piękne wykończenie pokryte palladem stanowi ostatni szlif tej kultowej i naprawdę luksusowej zapalniczki.

Wystarczy jedno odchylenie wieczka, a usłyszysz prawdziwy dźwięk wysokiej jakości, charakterystyczny dla firmy Dupont „ping”, który stał się znakiem rozpoznawczym najlepszych dzieł firmy Dupont. Tak, jak odcisk palca, dźwięk każdej zapalniczki jest wyjątkowy. Ligne 2 nie tylko świetnie wygląda i brzmi, ale jest też praktyczna. Zapalenie miękkiego płomienia, idealnego do prawie wszystkich potrzeb związanych z paleniem, jest łatwe, wystarczy tylko spokojnie obrócić koło. Ponadczasowa konstrukcja zapalniczki ułatwia również jej konserwację. Wymień krzemień w mgnieniu oka, otwierając sprężynową obudowę krzemienia. Tankowanie zapalniczki butanem nie zajmuje w ogóle czasu.

Prosta, ale cudownie elegancka, każda Zapalniczka S.T. Dupont Ligne 2 stanie się czymś więcej niż zwykłą zapalniczką, stanie się ona zaufanym przyjacielem, na którego możesz liczyć przez lata. To nie przypadek, że Ligne 2 to wybór światowej elity. Charakterystyczny wygląd zapalniczki sprawił, że stała się ona pewnym symbolem statusu. Jednak to pasja firmy Dupont do jakości i niezawodności ostatecznie pomogła stworzyć legendę Ligne 2.


Kod EAN: 3597390112347
Dimensions: 11 mm x 38 mm x 63 mm
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Marka: S.T. Dupont
Typ płomienia: Delikatny płomień
Waga produktu: 110 g
Płomienie: 1
Produkt ID: 16066
Kolor: Srebrny
Powłoka: Palladium galwanicznie
Gaz: Butan
Ekstra: Brak
Okno poziomu gazu: Nie
Wykonane z: Metal

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00