Stinky Cigar Tall 4-Stirrup Ashtray Jet Black

Stinky Cigar Wysoka Popielniczka 4-Uchwytowa Czarna


5,0 (5 Oceny)
173 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Na rynku jest wiele pięknie wyglądających popielniczek, ale jeśli chodzi o ich funkcjonalność na zewnątrz, większość z nich nie spełnia oczekiwań. Jeśli chodzi o niezawodność i funkcjonalność, najlepszym wyborem są popielniczki Stinky Cigar. Jedną z najbardziej popularnych jest wysoka popielniczka Stinky Cigar Tall 4-Stirrup Ashtray.

Popielniczka Stinky Cigar Tall 4-Stirrup Ashtray Jet Black to popielniczka ze stali nierdzewnej z czarnym wykończeniem malowanym proszkowo, która doda nowoczesnego stylu każdemu miejscu do palenia cygar. Cztery podpórki na cygara lub strzemiona w popielniczce pozwalają Tobie i trzem innym osobom cieszyć się cygarami bez naruszania terytorium innych osób.

Tym, co odróżnia popielniczki Stinky od innych, jest unikalna, głęboka konstrukcja misy. Pozwala ona nie tylko na uzyskanie większej ilości popiołu, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na opróżnianiu popielniczki, ale również oznacza, że popiół jest chroniony przed wiatrem. Nie musisz się martwić, że popiół będzie się roznosił po całym domu lub że wiatr będzie przeszkadzał w paleniu. Wystarczy opróżnić popielniczkę, w razie potrzeby przetrzeć wilgotną ściereczką i gotowe.

Trwałość, funkcjonalna konstrukcja i niskie koszty utrzymania sprawiają, że popielniczka Stinky Cigar Tall 4-Stirrup Jet Black to fantastyczna propozycja dla każdego. Dodaj popielniczkę Stinky Cigar do swojej jaskini cygarowej, na taras, do domu lub biura, a następnie zapal swoje ulubione cygaro i ciesz się nim.
Kod EAN:
4260327154190
Produkt ID:
CA-ST-4BLK
Marka:
Stinky
Strzemiona dla:
4 cygar
Materiał:
Metalowy
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
180 mm x 245 mm x 245 mm
Kolor:
Czarny
Waga produktu:
590 g
Powłoka:
Malowany lakier
Typ:
Popielniczka cygarowa

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (5 Oceny)
 100% (5 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 23 gru 2018
 22 gru 2017
 04 gru 2017
 05 lip 2015
 29 cze 2015