Xikar Ellipse III Lighter Silver

Xikar Ellipse III Zapalniczka Srebrna


427 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Przez lata Xikar oferował wiele wysokiej jakości, precyzyjnych akcesoriów do cygar, zdobywając po drodze lojalnych fanów. Fani Xikar byli szczególnie zainteresowani linią zapalniczek Xikar Ellipse, co czyni je jednymi z najpopularniejszych. Ku radości wszystkich, Xikar przeprojektował klasykę, aby stworzyć potężną Xikar Ellipse III.

Zapalniczka Xikar Ellipse III Silver posiada wszystkie elementy, które sprawiły, że oryginał został tak pokochany, a jednocześnie przenosi je w nową erę z ulepszonym wyglądem i stylem. Jednoczęściowy żebrowany korpus zapalniczki ma ponadczasowe srebrne wykończenie, idealne na każdą okazję do palenia cygar.

Do otwarcia pokrywy ochronnej wystarczy gładka i łatwa obsługa kciukiem aby ukazał się system potrójnego płomienia zapalniczki. Trzy płomienie pozwalają zapalić cygara z największą łatwością. Płomień jest za duży lub za mały? Nie jest to problem z dużym pokrętłem regulacji umieszczonym u podstawy zapalniczki. Nie dasz się złapać pustemu zbiornikowi dzięki okienku poziomu paliwa, które pozwala kontrolować butan.

Idealnie dopasowana do dłoni i z jej potrójnym płomieniem strumieniowym, Zapalniczka Xikar Ellipse III wnosi wiele do palenia cygar. Z pewnością okaże się, że jest ona najbardziej godnym zaufania przyjacielem, na którym będziesz polegać przez wiele lat.
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Marka:
Xikar
Numer płomieni:
1
Produkt ID:
1565cs
Materiał:
Metal
Nadająca się dla palaczy fakji:
Nie
Kolor:
Srebrny
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu:
Tak
Kod EAN:
4260384979798
Paliwo:
Butan
Ekstra:
Brak

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language