Xikar jet flame silver

Xikar Executive Zapalniczka Żarowa Srebrna/ Xikar Executive II Zapalniczka Żarowa Srebrna


179 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 3 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jak zawsze Xikar jest najlepszym źródłem wysokiej jakości zapalniczek do cygar, które oferują niezawodność, łatwość w użyciu i dobrą cenę. Nie ma lepszego przykładu zaangażowania firmy Xikar w zapewnianie ludziom tego, czego poszukują, niż seria Xikar Executive Jet Flame.

Dzięki przyjemnym krzywiznom, jasnemu srebrnemu wykończeniu i chromowanym akcentom, Zapalniczka Xikar Executive Jet w kolorze srebrnym oferuje ponadczasowy wygląd z odrobiną wyrafinowania, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy prawie każdej okazji palenia cygar.

Zaktualizowany projekt zapalniczki ma odporny na wiatr płomień pochodni, który wkracza do akcji po naciśnięciu bocznego zapłonu. Wysuwana osłona utrzymuje zapłonnik w czystości i bez zanieczyszczeń, gdy nie jest używany, a duże pokrętło regulacji płomienia sprawia, że ​​powiększenie lub pomniejszenie płomienia zgodnie z własnymi upodobaniami jest dziecinnie proste. Możesz również łatwo kontrolować poziom paliwa dzięki wygodnie umieszczonemu okienku poziomu paliwa.

Jak na lojalnym przyjacielu, zawsze możesz polegać na Xikar Executive, aby była gotowa i chętna do pomocy, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, w mieście, czy na świeżym powietrzu, Xikar Executive zapewnia silny płomień w jednej chwili.
Kod EAN:
813463011960
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Specjalne cechy:
Brak
Płomienie:
1
Okno poziomu gazu:
Tak
Dimensions:
15 mm x 37 mm x 70 mm
Kolor:
Srebrny
Produkt ID:
1502sl
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Waga:
67 g
Marka:
Xikar
Powłoka:
Malowane
Gaz:
Butan
Wykonane z:
Żaden

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji in this language