Zino Humidor Leaf Czarny Dąb

2 129zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Nic nie wskazuje na luksus tak jak Davidoff z Genewy, a linia humidorów Zino w szczególności dostarcza szalenie unikalne i wyrafinowane projekty, które wprowadzą elegancję do każdego domu lub biura. Doskonałym przykładem jest humidor Zino Leaf Black Oak.

Ten piękny humidor zawiera ciemny dąb w rustykalnym czarnym wykończeniu, które stanowi wspaniałe tło dla misternie wygrawerowanego liścia tytoniu zdobiącego górę wieka. Humidor otwiera się, odsłaniając wnętrze z afrykańskiego okoume, które stanowi doskonałe miejsce dla cygar, idealnie nadające się do nawilżania bez ostrych aromatów innych, bardziej tradycyjnych gatunków drewna.

Dwie przegrody ułatwiają uporządkowanie do 60 cygar wielkości corona, które zostaną zachowane do perfekcji dzięki samoregulującemu nawilżaczowi Zino Davidoff. Nie ma tu potrzeby stosowania higrometru. Po prostu napełnij go za pomocą poręcznej pipety, która jest dołączona, przymocuj urządzenie do spodu wieczka i gotowe! To takie proste.

Ten przyciągający wzrok humidor to kolejny przykład zaangażowania Davidoffa w oferowanie miłośnikom cygar eleganckich i niezwykle przyjemnych opcji przechowywania cygar. Humidor Zino Leaf Black Oak z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy sięgniesz po jedno z doskonale nawilżonych cygar.

Dimensions: 120 mm x 310 mm x 230 mm
Kolor: Czarny
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Produkt ID: 51000492
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Dzielniki uwzględnione: 2
Marka: Zino Davidoff
Kod EAN: 7623500388220

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00