adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L zdjęcie 2

adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L


4,7 (141 Oceny)
41 zł

Dostępność: Chwilowo niedostępny w magazynie. Dostawa w dniu Jul 14, 2023

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Używanie nawilżacza wydaje się dość proste, wystarczy dodać wodę destylowaną i pozwolić, aby działał, prawda? Cóż, sama woda, destylowana czy nie, niekoniecznie oznacza, że ​​twoje cygara będą utrzymywane na optymalnym poziomie wilgotności. Nawilżacze mogą być bardzo zróżnicowane, jeśli chodzi o niezawodność. Zawsze będzie miejsce na ich pracy, więc adorini oferuje Humifit Humidor Solution Premium. Niezależnie od tego, czy masz nawilżacz akrylowy firmy adorini, czy jakikolwiek inny nawilżacz, ten płyn klasy premium sprawi, że nawilżacz będzie działał z najwyższą wydajnością, jak nigdy dotąd.

Ten płyn został specjalnie opracowany w celu zachowania cygar i przedłużenia funkcjonalności nawilżacza, oferując znacznie więcej w procesie nawilżania niż zwykła woda destylowana. Najważniejszym elementem tego płynu jest obecność jonów srebra, które zostały dodane dla ich właściwości antybakteryjnych oraz aby zapewnić długotrwałą, konsekwentą kontrolę wilgotności. Rezultatem dodania tego wyjątkowego płynu jest potężne narzędzie do nawilżania, które pozwoli ci odpocząć, wiedząc, że twoje cygara otrzymują najlepszą możliwą kontrolę wilgotności.

Humifit HUmidifier Solution Premium jest dostępny w butelkach jednolitrowych, idealnych do ulepszenia pracy większych humidorów, kilku humidorów na raz lub po prostu aby mieć go w zapasie, w gotowości do użycia. Możesz także użyć jednolitrowych pojemników do napełnienia mniejszych butelek wyciskanych do zastosowań, które mogą wymagać większej precyzji.

Niezależnie od tego, czy chodzi o system nawilżania na bazie polimerów akrylowych, czy też inny nawilżacz, który chcesz zoptymalizować w celu uzyskania lepszej kontroli wilgotności, Humifit Humidifier Solution Premium 1L udowodni nieocenione ulepszenie, które zawsze masz pod ręką. Pozbądź się zmartwień i frustracji związanych z gorszym zarządzaniem wilgotnością i zaopatrz się w Humifit Humidifier Solution Premium.
Zaprojektowany dla szafek nawilżających o pojemności do:
Żaden cygar
Szerokość:
80 mm
Głębokość:
80 mm
Kolor:
Przezroczysty
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260412689798

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,7/5   (141 Oceny)
 86% (121 Oceny)
 9% (12 Oceny)
 3% (4 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 3% (4 Oceny)
 14 mar 2023
Przetłumaczono

Butelka wystarcza na rok w średnim/dużym humidorze.

 19 maj 2022
Przetłumaczono

Doskonały produkt, jak wszystkie produkty tej marki.

 16 lut 2022
Przetłumaczono

Doskonałe nawilżanie bez bakterii

 24 sie 2021
Przetłumaczono

Doskonały

 30 maj 2021
Przetłumaczono

Świetny do Twojego humidora

 06 maj 2021
Przetłumaczono

Wszystko ok

 22 kwi 2021
Przetłumaczono

Doskonały

 09 kwi 2021
Przetłumaczono

Nie użyłbym niczego innego do mojego humidora.

 04 lut 2021
Przetłumaczono

Dobra, szybka dostawa.

 27 sty 2021
Przetłumaczono

Szybka dostawa, wszystko w porządku

 15 sty 2021
Przetłumaczono

Wspaniały produkt

 19 wrz 2020
Przetłumaczono

Dobrze zapakowane i w doskonałym stanie. Szybka dostawa.

 06 sie 2020
Przetłumaczono

Oba produkty były w porządku i dobrze zapakowane, dziękuję

 13 cze 2020
Przetłumaczono

Niewiele do powiedzenia na ten temat haha

 07 maj 2020
Przetłumaczono

Po przeoczeniu mojego pierwszego zamówienia ten produkt został wysłany do mnie bardzo szybko i bez dyskusji ze strony Humidor Discount. Musiałem jednak wprowadzić wymyślne daty otrzymania produktów w 2 zamówieniach tego samego przewoźnika UPS. Każdorazowo dowóz był zapowiadany na jeden dzień, a następnie na następny dzień, a nawet na następny dzień ... i bez słowa przeprosin lub poinformowania, że ostatecznie nie otrzymam go dzisiaj. Krótko mówiąc, nie mam już zaplanowanego przedziału czasowego, który jest w ciągu dnia, nie jest to zbyt poważne w tym okresie kwarantanny), dodatkowo brak szacunku ze strony UPS! Tak więc jestem zadowolony z Humidor Discount i jego produktów, ale wcale nie z przewoźnika, który nie jest poważny.

 05 maj 2020
Przetłumaczono

Bardzo mi się podoba!

 15 mar 2020
Przetłumaczono

jeszcze nie przetestowane, ale to samo, co kupiłem wcześniej w formacie mini. Z drugiej strony butelka przecieka przez korek w opakowaniu w pozycji leżącej.