Dunhill Humidore

0 znaleziony

Dunhill to jedna z najbardziej prestiżowych marek cygar i tytoniu do fajek na świecie. Mające na uwadze współczesny styl i angielskie wyrafinowanie, mocno zakorzenione w tradycjach założyciela Alfreda Dunhilla, produkty Dunhill stały się rytuałem dla wszystkich, których łączy zamiłowanie do luksusowej jakości i wyrafinowania.Historia Dunhill
Kiedy młody Alfred Dunhill przejął firmę rymarską swojego ojca w latach 90. XIX wieku, zmienił on punkt skupienia firmy na akcesoria do stosunkowo niedawnego wynalazku - samochodu. Biznes okazał się ogromnym sukcesem. W szczególności jeden z akcesoriów zaczął żyć własnym życiem, była to innowacyjna wiatroodporna fajka dla kierowców samochodów.

Popularność tej fajki ostatecznie doprowadziła Dunhilla do otwarcia sklepu tytoniowego z pełnym zakresem usług w 1907 r. Tutaj wymagający palacze mogli nabyć spersonalizowane mieszanki tytoniu i wybierać spośród najlepszych na świecie cygar. Dunhill rozszerzył swoją ofertę fajek i dodał słynny obecnie znak towarowy White Spot. Znak ten stał się podpisem dążenia firmy Dunhill do doskonałości, które trwa do dziś.
Dunhill stał się oficjalnym dostawcą tytoniu dla angielskiego Edwarda VIII, księcia Walii, króla Jerzego VI, Winstona Churchilla i wielu innych członków elit społecznych i politycznych Anglii. Wraz ze wzrostem prestiżu Dunhilla pojawiły się kolejne przełomowe innowacje.Dunhill opublikował Ksiązkę Fajek w 1924 roku, która pomogła przywrócić palenie fajki do dżentelmeńskich zajęć. Przedstawił on stylową zapalniczkę Dunhill Unique, jedną z pierwszych zapalniczek obsługiwanych jedną ręką. Dunhill stał się również jednym z pierwszych, którzy zaoferowali niezawodne zapalniczki zasilane butanem. Liczne ekskluzywne cygara Dunhill stały się ulubieńcami miłośników palenia.

Alfred Dunhill ostatecznie przeszedł na emeryturę w 1928 roku, pozostawiając codzienną działalność w rękach swojego syna Alfreda Henry'ego i innych członków rodziny Dunhill. Poprowadzili oni rodzinną firmę przez burzliwe lata II wojny światowej i nie tylko.

Słynny przykład poczucia obowiązku i oddania dziedzictwu Alfreda Dunhilla, dzielonych zarówno przez członków rodziny Dunhill, jak i ich pracowników, pojawił się podczas bombardowania Londynu przez Niemcy. Podczas jednego z wielu nalotów w 1941 r., ich sklep tytoniowy Dunhill został zniszczony. Legenda głosi, że zanim niemiecka bomba uderzyła w sklep, jeden z pracowników firmy Dunhill był na tyle przewidujący, że przeniósł prywatny zapas cygar klienta w bezpieczniejsze miejsce. I tak doszło do tego, że cygara Winstona Churchilla zostały uratowane przed zniszczeniem.

Chociaż kompletna renowacja sklepu zajęła dziesięciolecia, otwarcie Dunhill nie zajęło dużo czasu. Nie mając nic poza stołem, pudełkiem fajek i krzesłem, Alfred Henry Dunhill założył sklep w tym samym miejscu zaledwie kilka dni po zamachu bombowym, aby zaoferować klientom i sąsiadom bardzo potrzebne poczucie normalności.W latach powojennych Richard Dunhill został dyrektorem generalnym firmy, którą zbudował jego dziadek. Powstała wtedy nowa globalna tożsamość, a nowe sklepy Dunhill rozprzestrzeniły się w miastach na całym świecie. W tych ekscytujących czasach pojawiły się kultowe zapalniczki Rollagas firmy Dunhill oraz legendarna marka papierosów Dunhill. W 1962 roku Dunhill rozpoczął swoją długą współpracę z serią filmów o Jamesie Bondzie, dostarczając zapalniczkę, która pomogła przedstawić światu Seana Connery'ego jako Jamesa Bonda.

Wysoko cenione kubańskie cygara Dunhill, wraz z cygarami marki Dunhill z Wysp Kanaryjskich, Dominikany i Hondurasu, pomogły umocnić Dunhill jako najlepszy wybór dla współczesnych koneserów cygar. Dzięki historii, tradycji, innowacji, prestiżu i kulturze, firma Dunhill nadal jest liderem w luksusowym stylu. Od klasycznych humidorów do cygar i galanterii skórzanej po nowatorskie, lżejsze projekty, Dunhill to po prostu śmietanka lider w swojej dziedzinie.

Linia Dunhill
Podczas gdy wielu współczesnych producentów akcesoriów do cygar i tytoniu do fajek chce zrobić wrażenie dzięki odważnym kolorom i wzorom, Dunhill zachowuje swój angielski charakter, oferując produkty, które są wysoce wyrafinowane, a jednocześnie luksusowe.

Humidory
Każdy wysokiej jakości humidor do cygar Dunhill cechuje nienaganne wykonanie i przyjemnie wykończony wygląd, od minimalistycznego wyglądu zewnętrznego po precyzyjnie wykonane wnętrza. Sprawdzony i prawdziwy system nawilżania Dunhill od dawna jest ulubionym przez miłośników cygar. Nawilżacze są łatwe w utrzymaniu i zapewniają niezawodną kontrolę wilgotności, której możesz zaufać, utrzymując cygara w idealnym stanie.Oferujące piękny design i jeszcze bardziej imponująca funkcjonalność, humidory Dunhill są idealne dla miłośników cygar, którzy ponad wszystko cenią sobie dyskretną elegancję i niezawodność.

Zapalniczki


Legendarne zapalniczki Dunhill znajdują się w czołówce designu od lat dwudziestych XX wieku i prawdopodobnie nie ma innych producentów zapalniczek, którzy lepiej łączyliby formę i funkcjonalność. Niezależnie od tego, czy chodzi o klasyczne Dunhill Unique, słynne Rollagi Dunhill, czy też nowoczesne zapalniczki, Dunhill spełnia misję Alfreda Dunhilla polegającą na połączeniu luksusu, piękna i niezawodności.

Etui na cygara
Prosty design i wykwintna konstrukcja etui na cygara Dunhill sprawiają, że są one ulubieńcami najbardziej wymagających miłośników cygar. Etui z prawdziwej skóry, takie jak Etui Dunhill na Dwie Corony Terracotta sprawią, że będziesz podróżować w eleganckim stylu, gdziekolwiek jesteś.

Obcinacze do Cygar
Klasyczne projekty z najnowocześniejszych materiałów tworzą obcinacze, które niezawodnie tną cygara z precyzją za każdym razem. Dunhill Cigar Punch jest doskonałym przykładem zdolności firmy Dunhill do łączenia luksusu z funkcjonalnością.

Fajki i Akcesoria do Fajek
Fajki Dunhill są uosobieniem klasy i jakości. Do tworzenia tych niezwykłych kreacji używany jest tylko najwyższej jakości wrzosiec. Każda fajka ze słynną „białą plamą” firmy Dunhill służy jako punkt odniesienia, według którego oceniane są wszystkie inne fajki. Dodaj do tego dowolny z profesjonalnie wykonanych humidorów Dunhill, etui na fajkę, narzędzia do fajki i inne akcesoria, a nie będziesz mieć sobie równych.

Bądź Częścią Dziedzictwa
Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i tradycji doskonałości, Dunhill jest obecnie jedną z nielicznych czołowych marek na świecie, na których można w pełni polegać, jeśli chodzi o jakość i niezawodność. Jeśli chcesz zrobić dużo krzyku, Dunhill może nie być dla ciebie. Ale jeśli chcesz luksusowego, stonowanego charakteru, Dunhill jest tym, czego szukasz.

Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 99zł. . Dla wartości zamówienia poniżej 99zł. dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.