Metalowe futerały na cygara

Metalowe futerały na cygara

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów etui na cygara, ale metalowe etui na cygara to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają połączenia stylu i funkcjonalności. Począwszy od tub na pojedyncze cygara, a skończywszy na pudełkach z nawilżaczem, z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie metalową cygarniczkę.


Dlaczego warto wybrać metalową cygarniczkę?

Metalowe etui na cygara posiada wiele cech, które mogą sprawić, że palenie cygar będzie przyjemne i spokojne. Twarda zewnętrzna powłoka metalowych etui zapewnia lepszą ochronę cygar podczas transportu niż miękkie skórzane lub materiałowe etui. Nie musisz się już martwić, że Twoje cygara zostaną przypadkowo zgniecione w kieszeni, bagażu lub torbie golfowej.

Niektóre metalowe etui posiadają cedrową wyściółkę i kompaktowe nawilżacze, co zapewnia jeszcze więcej korzyści dla Twoich cygar. Większość metalowych etui ma również bardziej bogaty wygląd niż etui wykonane z innych materiałów. Oznacza to, że bez względu na sytuację, dotrzesz do celu ze swoimi ulubionymi cygarami w dobrym stylu.

Jeśli więc szukasz etui, które zapewni lepszą ochronę Twoim cygarom, ale nie chcesz rezygnować z wyrafinowania i stylu, to metalowa cygarniczka jest doskonałym wyborem.

Rodzaje Metalowych Cygarniczek

Istnieją oczywiście różne rodzaje metalu stosowane w cygarniczkach, dlatego krótki przegląd najpopularniejszych typów pomoże Ci w poszukiwaniach. Zastanów się, do czego będziesz głównie używać cygarniczki. Czy będzie ona przeznaczona na specjalne okazje, czy do codziennego użytku? Czy będziesz ją nosić w kieszeni płaszcza, teczce, torbie golfowej czy w bagażu? Odpowiedzi na te pytania pomogą znaleźć etui najlepiej nadające się do tego celu.

Sterling Silver
Elegancki wybór, który oferuje wysoki poziom klasy i stylu. Idealny na oficjalne spotkania lub na każdą okazję, gdy chcesz, aby Twoje cygara były ubrane w sposób robiący wrażenie. Wadą srebrnej obudowy jest to, że jest cięższa, droższa i wymaga sporadycznego polerowania. Pomijając te niedogodności, srebrne etui na cygara, takie jak Cygarniczka Sillem's Sterling Silver na 2 Robusto, jest nadal najlepszym wyborem dla wymagających miłośników cygar. Spersonalizuj ją za pomocą graweru, aby stworzyć wspaniały prezent.

Cyna
Podobnie jak srebro, cyna oferuje elegancki wygląd starego świata. Ciężka i jednocześnie miękka natura cyny sprawia, że jest ona podatna na uderzenia i zarysowania. Ponieważ nie jest to najbardziej wytrzymały materiał, najlepiej nadaje się na specjalne okazje lub formalne spotkania. Etui te łatwo matowieją i mogą wymagać nieco więcej polerowania niż inne. Mimo to są popularnym, grawerowanym rozwiązaniem w przypadku pamiętnych uroczystości, takich jak narodziny dziecka, ślub czy awans zawodowy.

Stop aluminium
Lekkie i wytrzymałe, te etui są dobrym rozwiązaniem, gdy chcesz podróżować z niewielką wagą, a jednocześnie chronić swoje cygara. To, czego tym etui brakuje w luksusie srebra lub cygara, nadrabiają solidną funkcjonalnością na co dzień.

Stal nierdzewna
Etui ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i wszechstronne, a jednocześnie oferują odrobinę nowoczesnego stylu. Często są chromowane, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w oficjalnych, jak i codziennych okolicznościach. To doskonały wybór, który zapewnia solidną ochronę cygarom, a także nadaje się do użytku na zewnątrz, niezależnie od pogody. Przykładem najlepiej sprzedającego się etui jest Podwójna Cygarniczka adorini Chrom.

Style metalowych cygarniczek

Metalowe etui na cygara można wybrać w różnych stylach. Wszystko zależy od sytuacji. Na specjalne okazje, spotkania towarzyskie czy po prostu do chodzenia po mieście, większość metalowych etui dobrze się sprawdza. W przypadku dłuższych podróży szczególnie pożądane są metalowe etui z systemem nawilżania, ponieważ utrzymują one cygara w optymalnym klimacie do momentu, gdy są gotowe do palenia. Oto kilka najpopularniejszych modeli:

Tuba na pojedyncze cygaro
Idealna, by mieć cygaro w zasięgu ręki na polu golfowym, podczas spotkania biznesowego czy po wykwintnym posiłku. Dostępne w standardowych tubach, tubach wyłożonych cedrem lub tubach nawilżanych, takich jak Tuba Humidorowa adorini ze Srebrnym Higrometrem.

Etui na dwa cygara
Dzięki tym etui możesz mieć przy sobie dwa ulubione cygara. Popularny wybór na pole golfowe pozwala cieszyć się cygarem zarówno na pierwszej, jak i na drugiej dziewiątce! Etui na dwa cygara Nawilżane Etui na Dwa Cygara Wysokiej Jakości Stal Satyna/Cedr od adorini to świetna opcja, niezależnie od okazji.

Etui z pokrywą na zawiasach
Etui na kilka cygar ma pokrywę na zawiasach, w przeciwieństwie do innych wysuwanych metalowych etui. Choć są nieco większe i mniej przyjazne dla kieszeni, stanowią wyjątkowe połączenie nostalgii, stylu i funkcjonalności. Etui takie jak Cygarniczka na 3 Corony to świetny spersonalizowany prezent.

Etui mieszane
Te etui stanowią alternatywne podejście do tradycyjnych cygar, łącząc metal z innymi materiałami, takimi jak skóra czy włókno węglowe. Zazwyczaj składa się z górnej części, która nasuwa się na metalową część dolną, dzięki czemu cygara są chronione, a jednocześnie mają atrakcyjny wygląd, idealny na najbardziej prestiżowe okazje. Urzekająca Cygarniczka S.T. Dupont na 3 Cygara Brązowa jest najbardziej luksusowym przykładem.

Pewność metalu

Metalowe etui na cygara pozwala chronić cygara lepiej niż tradycyjne miękkie etui, a przy tym ma wyrafinowany styl i klasę. Masz nawet możliwość nawilżania cygar podczas podróży. Chroń swoje cygara już dziś, kupując nową metalową cygarniczkę!


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.