Filtry

Futerały na cygara

Futerały na cygara

Etui na cygara to niezastąpione narzędzie dla miłośnika cygar w ruchu, które pomaga chronić Twoje cygara, jednocześnie pozwalając Ci pokazać Twoją stylową stronę. Etui na cygara nie tylko zapewniają spokój i poczucie dumy, ale mogą również sprawić, że korzystanie z cygar w drodze będzie przyjemniejsze. Istnieje etui na cygara na każdą okazję, więc HumidorDiscount jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią opcję.

Wybieranie Etui na Cygara

Przy tak wielu różnych rodzajach etui na cygara, wybór idealnego etui może wydawać się nieco przytłaczający. Jednak może to być tak satysfakcjonujące! Aby uprościć proces, oto kilka uwag, które pomogą Ci w podjęciu decyzji:

 • ROZMIAR - Być może najtrudniejszą kwestią jest rozmiar. Podczas gdy wielu entuzjastów cygar ma swój ulubiony rozmiar cygar, wielu innych nadal lubi różne rozmiary cygar. Niektóre etui są specyficzne dla rozmiaru, podczas gdy inne mogą się rozszerzyć, aby pomieścić cygara o różnych długościach i grubościach pierścieni. Jeśli palisz tylko jeden rozmiar cygara, taki jak Corona lub Robusto, oczywistym wyborem jest etui wykonane dla Twojego ulubionego rozmiaru. Ale jeśli lubisz cygara o różnych rozmiarach, najlepiej wybrać większe, bardziej uniwersalne etui.

 • OKAZJA - Wiedząc dokładnie, gdzie i kiedy planujesz używać etui na cygara, również pomoże Ci określić, które etui jest dla Ciebie najlepsze. Zastanów się, czy będziesz używać prostego etui tylko przez kilka godzin w ciągu dnia, czy też możesz potrzebować nawilżanego etui na dłuższe wycieczki. Jeśli prawdopodobnie używasz go głównie na zewnątrz, na polu golfowym lub na kempingu, najlepsza może być bardziej wytrzymała obudowa. Jeśli używasz etui w sytuacjach biznesowych lub bardziej formalnych, giętki, bardziej wyrafinowany styl może okazać się zwycięskim wyborem.

 • POJEMNOŚĆ - Zawsze lepiej mieć pod ręką zbyt wiele cygar niż ich niewystarczającą ilość, ale czasami mniej znaczy więcej. Nie ma sensu nosić ze sobą więcej cygar niż potrzebujesz. Od etui na jedno lub dwa cygara po większe etui na wiele cygar, istnieją etui na prawie każdy rodzaj wycieczki. Jeśli planujesz spędzić kilka godzin poza domem, etui na dwa cygara powinna dobrze się spisać. Jeśli będziesz w ruchu przez dłuższy czas lub będziesz dzielić się cygarami z innymi, dobrym wyborem będzie etui o większej pojemności.

 • CENA- Nie musisz wydawać fortuny, aby otrzymać wysokiej jakości etui, a także nie musisz zadowalać się czymś mniej niż wyjątkowym. Istnieją świetnie wyglądające i bardzo funkcjonalne etui na cygara na każdą kieszeń, więc zastanów się, jaki jest Twój optymalny przedział cenowy, a na pewno odkryjesz wiele wspaniałych opcji!

  Te punkty pomogą zawęzić poszukiwania i wybrać etui na cygara spośród różnych dostępnych obecnie typów, przybliżając Cię do najbardziej radosnego momentu odkrycia idealnego etui na cygara!

  Rodzaje Etui na Cygara
  Istnieje niezliczona liczba rodzajów etui na cygara, z których każde oferuje własny, niepowtarzalny styl i funkcjonalność. Chociaż niektóre mogą lepiej pasować do Twoich przygód z cygarami niż inne, sprowadza się to do osobistych preferencji. Oto kilka najpopularniejszych typów do rozważenia:

  Skóra
  Te etui są prawdopodobnie tymi, które większość osób wyobraża sobie, myśląc o etui na cygara. Skórzane etui są bardziej miękkie, giętkie i wyróżniają się wyglądem. Skórzane etui mogą być wykonane ze skóry bydlęcej, cielęcej, jagnięcej lub z dowolnego innego produktu skórzanego. Kolorystyka waha się od klasycznej czerni lub ciemnego brązu do jaskrawej czerwieni, żółci, a nawet wielokolorowych skarbów.  Wiele skórzanych etui ma teleskopową konstrukcję, która umożliwia noszenie cygar o różnej długości. Niektóre mają bardziej miękką, bardziej elastyczną konstrukcję, co zapewnia trochę więcej miejsca dla nieco większych rozmiarów pierścienia. Większość kieszonkowych etui śwetnie się spisuje, gdy jesteś w mieście na kilka godzin. Większe podróżne etui na cygara, takie jak adorini Torba na Cygara z Prawdziwej Skóry, Czerwone Szwy, pozwalają nosić nie tylko cygara, ale także akcesoria, karty kredytowe i inne niezbędne przedmioty, co pozwala zachować porządek w podróży .

  Chociaż sama skóra nie zapewnia solidnej ochrony twardszego drewna lub metalu, skórzane etui zyskały popularność ze względu na ich dużą wszechstronność, zakres stylu i przenośność. Doskonały, wszechstronny wybór dla każdego miłośnika cygar.

  Drewno
  W przeciwieństwie do ich odpowiedników z miękkiej skóry, etui wykonane z drewna zapewniają lepszą ochronę cygar. Wytrzymała konstrukcja minimalizuje ryzyko zgniecenia cygar podczas transportu. Niektóre większe drewniane etui mają miejsce na dodanie małego nawilżacza, co dodatkowo pomaga zachować bezpieczeństwo cygar podczas dłuższych podróży.  Niektóre drewniane etui na cygara mają stały rozmiar i kształt, więc nie oferują takiej samej elastyczności, jak wiele miękkich skórzanych etui. Istnieją jednak drewniane etui, które nie tylko przesuwają się, aby dopasować się do długości cygar, ale są również pokryte skórą. adorini Przystosowujące się Etui na Cygara z Prawdziwej Skóry, czarne 2/3 jest doskonałym przykładem posiadania tego, co najlepsze z obu światów, oferuje ono także separatory oddzielające cygara.

  Drewniane etui są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i wykończeń odpowiednich na nieformalne wycieczki, oficjalne okazje i nie tylko. Chociaż nie wszystkie drewniane etui mogą być tak przyjazne dla noszenia w kieszeni jak inne, każde drewniane etui ma charakterystyczny i kuszący charakter, którego nie może zapewnić żaden inny typ obudowy.

  Metal
  Podczas gdy skórzane i drewniane etui na cygara są popularnymi opcjami, metalowe etui również mają wiele do zaoferowania. Te etui nie tylko zapewniają dodatkową ochronę cygar, ale także nadają im stylowy wygląd. Od nostalgicznej elegancji srebra do współczesnego wyglądu ze stali nierdzewnej, aluminium lub chromu, metalowe etui na cygara może nadać większego wyrafinowania każdemu paleniu cygar.  Podobnie jak w przypadku drewnianych etui na cygara, metalowe obudowy mają zwykle stały rozmiar, więc nie dopasowują się do długości cygar. Chociaż te sztywne, często cięższe etui mogą być również nieco uciążliwe do noszenia w kieszeni, mogą one zapewnić spokój ducha, że ​​Twoje cygara są bezpiecznie schowane z dala od żywiołów na każdym etapie podróży.

  Niektóre metalowe obudowy mają nawet wbudowany nawilżacz, czego najlepszym przykładem jest adorini Humidor Tube ze srebrnym higrometrem. Metalowe etui świetnie sprawdzą się również jako prezent, szczególnie na wesela i inne wielkie okazje. Etui na cygara z miejscem na spersonalizowany grawer może stanowić cenną pamiątkę.


  Włókno Węglowe
  Etui na cygara z włókna węglowego stały się ulubionym wyborem współczesnych miłośników cygar dzięki ich eleganckiemu i współczesnemu wyglądowi. Niezapomniana teksturowana powierzchnia włókna węglowego często może rywalizować ze stylowym charakterem skórzanych etui. Te etui są również bardzo pożądane, ponieważ super mocna konstrukcja z włókna węglowego jest twardsza niż etui drewniane, a nawet metalowe. Dodaj do tego lekką przenośność, a etui na cygara z włókna węglowego staną się idealnym połączeniem nowoczesnego luksusu, trwałości i funkcjonalności.

  <PD1 &&>

  Niektóre etui z włókna węglowego, takie jak stylowe żółto-czarne Etui z Włókna Węglowego na 3 Corony firmy adorini, dostosowują się do długości cygara, dzięki czemu masz jeszcze większą wszechstronność. Etui na cygara z włókna węglowego to świetna opcja dla każdego miłośnika cygar w ruchu, który chce nadać swoim cygarom nowoczesny styl.

  Pewnie Zabieraj Cygara w Dowolne Miejsce
  Po rozważeniu tego, co jest najlepsze dla Twoich potrzeb w zakresie transportu cygar, jesteś gotowy do dokonania wyboru z niesamowitej kolekcji etui. Bez względu na rozmiar, rodzaj i styl etui na cygara, z pewnością znajdziesz to odpowiednie dla Twoich przygód z paleniem cygar. Znajdź swoje idealne etui na cygara w HumidorDiscount już dziś!

Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.