Daniel Marshall

Daniel Marshall

Wielokrotnie nagradzane humidory Daniela Marshalla znajdują się w domach największych nazwisk sportu, rozrywki i spraw światowych. Klasa, wyróżnienie i styl, jakie oferuje każda kreacja, zdecydowanie umieściły humidory Daniel Marshall jako punkt odniesienia dla wszystkich luksusowych rozwiązań do przechowywania cygar.


Powstanie marki Daniel Marshall

Historia humidorów Daniela Marshalla zaczyna się w 1982 roku, kiedy Marshall postanowił osiągnąć swój cel, jakim było zostanie projektantem w jednym z najbardziej prestiżowych domów dóbr luksusowych na świecie. Przedstawił on swoje unikalne projekty Cartierowi i Dunhillowi. Dunhill zlecił Marshallowi stworzenie humidorów na cygara dla rynku północnoamerykańskiego i wkrótce potem jego dzieła przyciągnęły uwagę najlepszych domów projektowych w Europie.
Wkrótce potem Marshall projektował luksusowe, specjalistyczne produkty z drewna dla Dunhill, Cartier, Pierre Cardin, Tiffany's, Bijan, Neiman Marcus i nie tylko. Projekty Marshalla ostatecznie trafiły do ​​znanych osobistości, takich jak między innymi Tom Cruise, król Hassan II z Maroka, Ronald Reagan, Michael Jackson, Marlon Brando i książę Rainier z Monako. Otworzyło to drzwi do lokowania produktu w filmach, telewizji i ekskluzywnych kontraktów z czołowymi firmami na całym świecie.

Jednak dopiero w 1992 roku Daniel Marshall stał się synonimem humidorów do cygar. W tym roku pojawił się słynny magazyn Cigar Aficionado, który na zawsze zmienił oblicze branży cygar. Dzięki udanej kampanii reklamowej, dzięki prezentowaniu przykładów swoich humidorów podczas imprez oraz dzięki ogólnemu rozgłosowi, Daniel Marshall stał się tematem rozmów ekspertów branżowych i miłośników cygar. Jego humidory natychmiast zaczęły pojawiać się na listach Best Humidor of the Year i Best Buy na całym świecie.

<PD22 &&>

Z niesamowitym popytem na swoje humidory, Marshall postanowił zakończyć swoją przygodę z luksusowymi domami projektowymi i skupić się wyłącznie na tworzeniu humidorów marki Daniel Marshall. Dołączył on do fabryki Gianni Versace, aby stworzyć linię skórzanych akcesoriów do cygar i przez lata opracował szeroką gamę luksusowych dóbr związanych z cygarami, cenionych przez miłośników na całym świecie.

Marshall nawiązał również współpracę z najlepszymi producentami cygar w branży, w tym z Manuelem Quesadą, Nestorem Plasencia i Carlosem Fuente Jr., aby wyprodukować serię najlepiej ocenianych cygar. Żadne z tych cygar DM nie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem jak legendarne cygaro Daniel Marshall z 24-karatowym złotem, pokryte 25 cienkimi jak papier warstwami 24-karatowego włoskiego złota.

Dodając takie osoby jak Arnold Schwarzenegger, Denzel Washington, John Travolta, David Beckham, Jay-Z i brytyjska rodzina królewska do swojej prestiżowej listy klientów, trwałe dziedzictwo Daniela Marshalla trwale utrzymuje się na swoim miejscu. W ten sposób humidory Daniel Marshall osiągnęły niezrównane wyżyny, na których spoczywają do dziś jako jedne z najbardziej pożądanych humidorów na świecie.

Dlaczego Humidory DM?
Humidory Daniel Marshall lub DM oferują miłośnikom cygar połączenie luksusu, wyjątkowego kunsztu, stylu i funkcjonalności, jak żadne inne. Od niedrogich ofert po bogate, jedyne w swoim rodzaju humidory, które sprzedają się za tysiące dolarów, każdy humidor Daniel Marshall jest wynikiem dążenia Marshalla do doskonałości.

Oszałamiający wygląd zewnętrzny
Od modeli podróżnych i stacjonarnych po duże skrzynie skarbów, każdy humidor Daniel Marshall jest wykonany wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Pięknie słojowane lub lśniące twarde drewno to specjalność Marshalla, a krawędzie z czarnego hebanu dodają eleganckiego wyrafinowania wyglądowi humidora. Słynne 1000-warstwowe wykończenie Daniela Marshalla z nakładanego warstwę po warstwie lakieru, zapewnia humidorom efektowny wygląd o wysokim połysku, który wydobywa wszystko, co najlepsze ze wzoru słojów drewna.


Zewnętrzna część każdego humidora biurkowego DM jest wykończona zamkiem z 24-karatowego złota i zestawem kluczy marki Daniel Marshall, który pokazuje wszystkim, że humidor należy do niezrównanego konesera. Oszałamiający wygląd humidorów DM zapewnia, że ​​zwracają one uwagę wszystkich, bez względu na to, gdzie są umieszczone.

Wyśmienite wnętrze
Wnętrze każdego humidora jest wykonane z najlepszego cedru hiszpańskiego, który zapewnia wysoką absorpcję wilgoci i współpracuje z nawilżaczem, aby utrzymać optymalną kontrolę wilgotności. Cedr wzmacnia również smak i aromat cygar, zapewniając idealną przestrzeń do ich leżakowania.


W zależności od modelu humidora DM, tace z hiszpańskiego cedru i przekładki również pomagają utrzymać cygara w porządku i gotowe do palenia. Każda przestrzeń humidora DM doskonale łączy tę funkcjonalność z kuszącym stylem, dodając odrobinę bogactwa do przestrzeni przechowywania. Od zawiasów kwadrantowych po nawet najmniejsze wkręty, każdy akcent we wnętrzu jest polerowany 24-karatowym złotem.

Skuteczna Kontrola Wilgotności
Wszystkie humidory Daniel Marshall zawierają wypróbowany i nawilżacz z prawdziwej pianki. W przypadku modeli biurkowych nawilżacz jest schludnie schowany w cedrowym uchwycie nawilżacza przymocowanym do spodniej strony pokrywy. Otwory wentylacyjne w nawilżaczu i cedrowym uchwycie umożliwiają swobodny przepływ wilgoci w całym humidorze, dzięki czemu cygara otrzymują wszelką potrzebną pielęgnację.


Inną popularną funkcją w humidorach biurkowych DM jest pasek magnetyczny ponumerowany od 1 do 12, dzięki któremu możesz mieć miesięczne przypomnienia, kiedy należy uzupełnić nawilżacz i dodać roztwór nawilżający. Ta unikalna konfiguracja zapewnia łatwy, mniej frustrujący sposób na śledzenie konserwacji nawilżacza.
Podobnie jak w przypadku każdego nawilżacza, zdecydowanie zaleca się, aby w nawilżaczu DM zawsze używać wody destylowanej, wraz z wysokiej jakości roztworem do nawilżacza . Jeśli chcesz zmiany na nawilżacz na bazie polimeru akrylowego lub na innego typu urządzenie, pamiętaj, aby porównać wymiary z nawilżaczem DM, aby upewnić się, że będzie pasować do uchwytu.

Humidory biurkowe Daniela Marshalla zawierają również higrometr cyfrowy. Czytelny wyświetlacz umożliwia sprawdzenie aktualnych poziomów, jak również wzrosty i soadki wilgotności względnej i temperatury. Higrometr jest wyposażony w silne magnesy, które utrzymują go bezpiecznie na miejscu wewnątrz ramki z hiszpańskiego cedru na spodzie wieczka.

Dożywotnia Gwarancja
Jako świadectwo wysokiego poziomu jakości każdego humidora, każdy humidor Daniel Marshall posiada certyfikat autentyczności, który gwarantuje, że otrzymujesz autentyczny, światowej klasy humidor od jednego z najlepszych w branży. Marshall tak poważnie podchodzi do jakości humidorów, że każdy z nich posiada dożywotnią gwarancję.

The Connoisseur's Choice

Być może nie ma obecnie na świecie innej linii humidorów, która tak skutecznie łączyłaby jakość, luksus i funkcjonalność jak kreacje Daniela Marshalla. Dzięki życiowej pasji osadzonej w samym sercu każdego dzieła, które nosi jego imię, humidory Daniel Marshall są po prostu najlepszym wyborem dla poważnego konesera cygar.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.