Piersiówki

Piersiówki

Nie ma lepszego sposobu na delektowanie się dobrym cygarem niż równie smaczna libacja. Możesz wygodnie cieszyć się ulubionym napojem bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię podróż z cygarem, dzięki wysokiej jakości kolbie do picia. A dzięki dużemu wyborowi dostępnych obecnie kolb, z pewnością znajdziesz odpowiednią kolbę do tego zadania.


Wybór kolby

Kolby są dostępne w różnych typach i rozmiarach, więc zastanów się, co może być dla Ciebie najlepsze. Pomyśl o rozmiarze i pojemności kolby: Czy ma pomieścić niewielką ilość napoju, czy dużą? Czy lubisz się dzielić? Czy będziesz go nosić w kieszeni, teczce, torbie golfowej? To tylko niektóre z kwestii, które możesz wziąć pod uwagę.

Najpopularniejszymi dostępnymi obecnie kolbami są kolby biodrowe. Kolby te są dość płaskie i zwykle lekko zakrzywione, aby lepiej dopasować się do konturów ciała. Kolby biodrowe są zaprojektowane tak, aby można je było dyskretnie przechowywać w kieszeni kurtki lub spodni i są dostępne w różnych rozmiarach i wykończeniach. Są idealne na specjalne okazje, kemping, a nawet na pole golfowe. Model Stainless Steel Flask 180mL to świetna, uniwersalna opcja.

Jeśli chcesz dzielić się z innymi, przenośny zestaw kieliszków jest niezbędny. Zestawy takie jak Shot Glass Set in Leather Case zawierają cztery pełnowymiarowe kieliszki, które mieszczą się w wygodnym futerale. Będziesz w stanie szerzyć dobry nastrój, gdy tylko nadejdzie odpowiednia chwila.

Podnieś swoją kolbę wysoko

Wysokiej jakości kolba pozwoli Ci cieszyć się wybranym napojem w stylu vintage. Zafunduj sobie satysfakcjonujące połączenie cygara i doskonałego destylatu, przygotowując się teraz do wzniesienia toastu za kolejny kluczowy moment z kolby.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.