Popielnice do cygar

Popielnice do cygar

Upiększ swoje miejsce do palenia, zapewniając jednocześnie wygodne i bezpieczne miejsce na cygara dzięki odpowiedniej popielniczce. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostej popielniczki na podwórko, czegoś przenośnego w podróży, czy też popielniczki, która doda elegancji Twojemu miejscu do palenia cygar, na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Czym różni się popielniczka do cygar od zwykłej popielniczki?

Podczas gdy podstawową funkcją wszystkich popielniczek jest zapewnienie bezpiecznego miejsca na pozbycie się popiołu, popielniczki na cygara oferują kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę, biorąc pod uwagę objętość Twojego przeciętnego cygara. Zazwyczaj obejmują one:

 • Większe obszary do gromadzenia popiołu z cygar, często z głębszymi miseczkami i/lub obszernymi obszarami tacy.
 • Zintegrowane podpórki na cygara, wystarczająco duże, aby pomieścić różne rozmiary cygar, oferując bezpieczne miejsce do odłożenia cygara.
 • Szeroka gama wzorów, kolorów i stylów związanych z cygarami, idealnych do wystroju domu, biura lub salonu.

  Popielniczki na cygara ułatwiają skuteczne pozbywanie się niedopałków i popiołu z cygar, pozwalając Ci utrzymać przestrzeń na cygara czystszą niż w przypadku zwykłych popielniczek.

  Wybór popielniczki na cygara

  Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze popielniczki do cygar, aby zoptymalizować przyjemność z palenia cygar. Zastanów się, gdzie będziesz używać popielniczki i z kim. Jeśli używasz jej głównie na zewnątrz, możesz wybrać popielniczkę wykonaną z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. Jeśli chcesz uzyskać bardziej formalny wygląd wnętrza, szklane lub porcelanowe popielniczki oferują wykwintny urok.

  Jeśli twoje przygody z cygarami mają tendencję do angażowania innych fanów cygar, większa popielniczka z dodatkowymi podpórkami na cygara jest prawdopodobnie w porządku. Jeśli organizujesz przyjęcia lub inne wydarzenia, wolnostojące popielniczki są oczywistym wyborem. Kieszonkowe podróżne popielniczki do cygar są również szybką i łatwą opcją, która pozwala bezpiecznie pozbyć się popiołu w podróży. Gdy już określisz, gdzie i kiedy będziesz używać popielniczki, będziesz mógł dokonać wyboru typu popielniczki, który najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom.

  Rodzaje popielniczek na cygara

  Popielniczki na cygara są dostępne w niezwykle szerokiej gamie rozmiarów, kształtów, kolorów i stylów odpowiednich na każdą okazję. Poniżej znajdziesz kilka najpopularniejszych typów:

  Pojedyncza popielniczka na cygara

  Idealne do delektowania się cygarami w samotności, popielniczki te posiadają podpórkę na jedno cygaro i są zazwyczaj bardziej kompaktowe. Stanowią one również świetną opcję, gdy przestrzeń jest ograniczona. adorini Ceramic Cigar Ashtray Leaf Black to klasyczny przykład popielniczki na jedno cygaro.

  Podwójna popielniczka na cygara

  Te popularne opcje są wyposażone w dwie podstawki na cygara, dzięki czemu możesz wygodnie dzielić miejsce w popielniczce z innym miłośnikiem cygar. Kwadratowa szklana popielniczka na dwa cygara to elegancka, przezroczysta szklana popielniczka pasująca do niemal każdego miejsca, w którym palisz cygara.

  Popielniczka na wiele cygar

  Idealne na imprezy cygarowe i inne przyjazne spotkania, te popielniczki mają trzy lub więcej podpórek na cygara i zazwyczaj mają większe miski, aby pomieścić więcej popiołu. Kwadratowa szklana popielniczka na cztery cygara jest popularnym wyborem.

  Popielniczka na cygara z dużą miską

  Popielniczki z dużymi miskami, zwane również popielniczkami z głębokimi miskami lub wysokimi popielniczkami, są idealne, gdy wymagana jest dodatkowa przestrzeń do odkładania popiołu. Głębsza miska oznacza również mniej wycieczek w celu opróżnienia popielniczki, dając Ci więcej czasu na relaks przy ulubionym dymie. Popielniczka Stinky Cigar Ashtray Stainless to przyjemna dla tłumu opcja z dużą miską.

  Stojąca popielniczka na cygara

  Znane również jako popielniczki wolnostojące lub podłogowe, popielniczki stojące to w zasadzie popielniczki na cokole. Można je umieścić prawie wszędzie i pominąć potrzebę posiadania stołu lub blatu. Popielniczki stojące, takie jak adorini's Standing Ashtray, świetnie sprawdzą się zarówno w domu, firmie, jak i na zewnątrz.

  Przenośna popielniczka na cygara

  Przenośne popielniczki ułatwiają entuzjastom cygar bezpieczne i czyste delektowanie się cygarami w podróży. Obejmują one kieszonkowe skarby, takie jak najlepiej sprzedająca się Country Portable Ashtray Sliding Closure, która pozwala zabrać popiół ze sobą, dopóki nie znajdziesz odpowiedniego miejsca do jego usunięcia. Wiele przenośnych popielniczek, takich jak Xikar's Ashtray Can ze stali nierdzewnej, zaprojektowano tak, aby pasowały do większości samochodowych uchwytów na kubki, zapewniając bezproblemowy depozyt popiołu z cygara, jednocześnie nie odrywając wzroku od drogi.

  Zestaw upominkowy popielniczek na cygara

  Jeśli szukasz świetnego prezentu dla swojego ulubionego entuzjasty cygar lub po prostu wolisz mieć pasujące do siebie serie, to zestawy upominkowe popielniczek do cygar są świetnym rozwiązaniem. Zestawy te łączą popielniczki z innymi akcesoriami do cygar, takimi jak obcinarki, zapalniczki, etui na cygara lub inne przydatne gadżety.

  Wzbogać swoją chwilę o popielniczkę do cygar

  Nikt nie chce sprzątać popiołu z podłogi, mebli, blatu czy wnętrza samochodu. Z pewnością nie chcemy też stwarzać zagrożenia pożarowego, wyrzucając popiół tam, gdzie nie należy. Więc delektuj się chwilą we właściwy sposób i utrzymuj swoje miejsce na cygara w wyrafinowany, bezpieczny i czysty sposób dzięki dobrze dobranej popielniczce do cygar.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.