Colibri Quasar

Colibri Quasar

Marka akcesoriów cygarowych Colibri istnieje od 1928 roku i trudno wyobrazić sobie rynek bez niej. Do dziś Colibri słynie z wyjątkowego wzornictwa, znakomitych materiałów oraz harmonii wykonania i funkcjonalności.
Humidory z serii "Quasar" mają wysoką wartość rozpoznawczą i są znane z nowoczesnego, geometrycznego wzornictwa. Wszystkie humidory z tej linii mieszczą do 45 cygar i wyposażone są w gąbkowy nawilżacz oraz cyfrowy higrometr. Oba elementy można przymocować do pokrywy humidora za pomocą dołączonych magnesów, aby zaoszczędzić miejsce.
Cyfrowy higrometr nie tylko pokazuje wartość panującej wilgotności, ale także aktualną temperaturę. Temperaturę można ustawić w stopniach Celsjusza lub Farenheita. W zestawie znajdują się również dwie przegrody do sortowania i podziału wnętrza. Wszystkie humidory mają matowe wykończenie zewnętrzne i są dostępne w różnych klasycznych kolorach.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.