Filtry

Lubinski

Lubinski

Witamy w świecie akcesoriów do palenia Lubinski - renomowanego producenta ekskluzywnych akcesoriów do palenia z Włoch. Od 1962 roku Lubinski jest synonimem niezrównanej jakości i mistrzowskiego rzemiosła w branży tytoniowej. Ta rodzinna firma została założona przez Wojciecha Lubińskiego, a dziś jego syn Mario Jan Lubiński z powodzeniem kontynuuje tradycję.


Z dumą prezentujemy tradycyjną markę Lubinski w naszym sklepie internetowym. Nasza kolekcja obejmuje przede wszystkim najwyższej klasy etui na cygara wykonane z najlepszej włoskiej skóry pasowej, które obejmują zakres klasycznych rozmiarów cygar. Każde indywidualne etui jest wykonane ręcznie z największą starannością i z najwyższej jakości materiałów.


Lubinski oferuje jednak więcej niż tylko ekskluzywne etui na cygara. Firma znana jest z wszechstronnego asortymentu wykwintnych akcesoriów do palenia.
Lubinski ma długą historię w branży cygarowej.


Historia Lubinski charakteryzuje się pasją i poświęceniem dla doskonałego doświadczenia palenia. Wojciech Lubiński założył firmę z wizją oferowania palaczom najwyższej klasy produktów. Na przestrzeni lat Lubinski stale rozwijał i nawiązywał udane partnerstwa z ponad 30 włoskimi i międzynarodowymi markami fajek. Ponadto Lubinski jest pionierem w dystrybucji tytoniu fajkowego i wyrobił sobie markę lidera w branży.


Daj się oczarować światu Lubinski i doświadcz perfekcji włoskiego rzemiosła. Zapraszamy do odkrycia wykwintnych produktów Lubinski w naszym sklepie internetowym i cieszenia się najlepszymi wrażeniami z palenia.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.