Filtry

Colibri Heritage

Colibri Heritage

Marka akcesoriów cygarowych Colibri istnieje od 1928 roku i trudno wyobrazić sobie rynek bez niej. Do dziś Colibri znane jest z wyjątkowego wzornictwa, znakomitych materiałów oraz harmonii wykonania i funkcjonalności.
Humidory z serii "Heritage" mają wysoką wartość rozpoznawczą i są znane z nowoczesnego wzornictwa przypominającego kafelki. Wszystkie humidory z tej linii mieszczą do 100 cygar i wyposażone są w gąbkowy nawilżacz oraz cyfrowy higrometr. Oba elementy można przymocować do pokrywy humidora za pomocą dołączonych magnesów, aby zaoszczędzić miejsce. Dodatkowo, producent zapewnia Ci magnetyczny drewniany uchwyt na dołączony nawilżacz.
Cyfrowy higrometr pokazuje nie tylko wartość panującej wilgotności, ale także aktualną temperaturę. Temperaturę można ustawić w stopniach Celsjusza lub Farenheita. W zestawie znajdują się również dwie przegrody do sortowania i podziału wnętrza. Wszystkie humidory mają matowe wykończenie zewnętrzne i są dostępne w różnych klasycznych kolorach.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.