Filtry

Megajet

Megajet

S.T. Dupont Megajet - Nowa sztuka zapalania cygar.
Producent luksusowych artykułów S.T. Dupont oferuje teraz miłośnikom cygar odświeżoną wersję dobrze znanej zapalniczki Maxijet. Większa, wyższa i mocniejsza to właściwe atrybuty tej kolekcji.
Wzornictwo serii Megajet
jest klasycznie elegancki, ponadczasowy i oparty na wyglądzie zapalniczek Megajet. Na czym polega różnica?
Już same wymiary są znacząco różne. Zapalniczka St. Dupont Megajet ma wymiary zewnętrzne 73 x 40 x 16 mm, a tym samym ma znacznie większą objętość zbiornika gazu, z której każdy doświadczony miłośnik będzie zadowolony.

Cechy techniczne
Niesamowita pojemność zbiornika gazu wynosząca 1,7 g wystarcza na około 200 zapłonów. Megajet może być napełniany do 30 razy za pomocą butli z gazem od producenta. Przejdźmy teraz do niezwykle silnego płomienia strumieniowego, który został starannie przemyślany przez producenta. Innowacyjny i wyjątkowo szeroki płomień odrzutowy od teraz rozpala Twoje skarby dymu.
Dzięki płomieniowi o szerokości 2 cm, który zwęża się ku górze w kształcie piramidy, powierzchnia podstawy cygara może być optymalnie opalana. Intensywność płomienia jest regulowana na spodzie zapalniczki.
Wytrzymuje prędkość wiatru do 70 km / h, co odpowiada 7 w skali Beauforta.
Trzy duże wloty powietrza zintegrowane z przodu i z tyłu Megajet zapewniają szybkie zapalenie cygara i stałe zasilanie płomienia gazem.
Wloty powietrza są wyposażone w solidne kratki ochronne, aby chronić technologię wewnątrz przed brudem. Kolejnym środkiem ochronnym, o którym należy wspomnieć, jest system bezpieczeństwa head-over zapewniający maksymalne bezpieczeństwo.
Zapalniczki nigdy nie można zapalić głową w kieszeni lub w dłoni.
Technicznie płomień jest sterowany przez elektroniczny tłok piezoelektryczny. Podstawowym materiałem korpusu jest stop cynku, który sprawia, że zapalniczka waży 93g. Design jest absolutnie ponadczasowy, atrakcyjny i ergonomiczny.
Absolutnie płaski dzięki zaokrąglonym krawędziom i bokom Megajet. Po pierwszych praktycznych doświadczeniach z kolekcją jesteśmy pod wrażeniem i nie wierzymy w wypieranie lub kanibalizację serii Maxijet, ponieważ są one skierowane do różnych koneserów.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.