Oferujemy naszym klientom szeroką gamę opcji płatności. Dostępność niektórych metod płatności jest ograniczona w zależności od kraju dostawy. Oferowane metody płatności można wybrać z formularzu zamówienia po wprowadzeniu adresu dostawy.

Płatność kartą kredytową lub debetową

Możesz zapłacić wygodnie i bezpiecznie kartą kredytową lub debetową. Akceptujemy najpopularniejsze karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express oraz JCB. Ponadto możemy przetwarzać płatności za pomocą większości kart debetowych wydanych przez MasterCard i Visa, takich jak Visa Electron i Visa Debit.

Dostępność

Płatność kartą kredytową lub debetową jest dostępna dla klientów we wszystkich krajach.

Bezpieczeństwo

Postępujemy zgodnie z najlepszymi metodami, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo danych karty naszych klientów. Decydując się na płatność kartą kredytową lub debetową przy kasie zostaniesz przekierowany na stronę płatności wyspecjalizowanego dostawcy płatności (Computop, Redsys) współpracującego z naszym bankiem. Dostawcy ci są certyfikowani przez najwyższe standardy bezpieczeństwa (PCI-D DSS). Oznacza to, że dane Twojej karty kredytowej nie będą przetwarzane ani przechowywane na żadnym z naszych własnych serwerów. Dane Twojej karty nie będą widoczne dla nas ani dla naszych pracowników w żadnym momencie, z wyjątkiem maksymalnie sześciu cyfr numeru karty w celu identyfikacji Twojej płatności. Po maksymalnie 60 dniach procesor płatności usunie dane karty.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności są przetwarzane w dniu zatwierdzenia płatności.W przypadku, gdy produkt nie jest dostępny przez 3 tygodnie lub dłużej od daty złożenia zamówienia, zwrócimy Ci płatność, a następnie skontaktujemy się z Tobą, gdy produkt będzie ponownie dostępny.

Anulacja i płatności zwrotne

Wszystkie zwroty będą dokonywane w ciągu maksymalnie 2 tygodni od daty zatwierdzenia zwrotu. Wszystkie zwroty będą dokonywane na tę samą kartę kredytową lub debetową, która została użyta do pierwotnej płatności. Pamiętaj, że w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że zwrot pojawi się na wyciągu z karty kredytowej z datą pierwotnej płatności zamiast datą zwrotu.

Płatność przez PayPal

Możesz zapłacić przez PayPal. Możliwe jest również dokonywanie płatności przez PayPal, nawet bez tworzenia konta na portalu. Jeśli nie chcesz tworzyć konta, wybierz "Nie posiadam konta PayPal" po przekierowaniu do witryny PayPal.

Dostępność

Płatność przez PayPal jest dostępna dla klientów we wszystkich krajach.

Bezpieczeństwo

Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do witryny PayPal, aby się zalogować i zorganizować płatność. Twoje dane logowania PayPal nie przechodzą przez nasze własne serwery. Nie będziemy mieć dostępu do danych logowania w żadnej formie. Twoja płatność jest ograniczona do dokładnie takiej kwoty, jaką autoryzujesz w transakcji PayPal.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności dokonywane przez PayPal są przetwarzane w ciągu kilku minut od zamówienia.

Anulacja i płatności zwrotne

W przypadku płatności przez PayPal wszelkie płatności zwrotne będą realizowane na konto PayPal w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Jeśli zapłaciłeś za pośrednictwem serwisu PayPal bez tworzenia konta, firma PayPal dokona zwrotu środków na konto lub kartę użytą do dokonania płatności.

Płatność gotówką przy odbiorze

Możesz zapłacić za swoje zamówienie po dostarczeniu produktu kurierowi UPS lub DHL. Jest to stosunkowo droga forma płatności oferowana przez dostawców usług paczkowych. Ze względu na wysokie koszty w porównaniu do naszych innych metod płatności, pobieramy dodatkową opłatę za tę opcję płatności, która różni się w zależności od kraju i jest wskazywana podczas procesu realizacji transakcji. Usługa doręczenia może akceptować płatności tylko gotówką oraz wymaga dokładnej kwoty przygotowanej na odbiór. W przeszłości należało uiścić dodatkową opłatę bezpośrednio u kuriera, lecz teraz trzeba zapłacić jedynie kwotę podaną na fakturze, która zawiera wszystkie opłaty związane z płatnością za pobraniem.

Dostępność

UPS i DHL oferują płatność za pobraniem (COD) w różnych krajach. DHL oferuje tę usługę tylko w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii. UPS oferuje usługę dla znacznie szerszej gamy krajów. Dostępność tej opcji płatności zależy również od wybranej opcji wysyłki. Zamówienia zawierające szafki przekraczające maksymalne dopuszczalne wymiary przesyłek są wysyłane przez spedytora, w którym to przypadku ta opcja płatności nie jest dostępna.

Bezpieczeństwo

Żadne szczegóły płatności nie są przekazywane nam w żadnej formie, więc nie ma żadnych problemów z bezpieczeństwem w przypadku tej opcji płatności.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Za pobraniem

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli płacisz za pobraniem, nie mamy żadnej dokumentacji, jak dokonać zwrotu. Dlatego skontaktujemy się z Tobą, aby zapytać, na które konto bankowe chcesz, abyśmy zorganizowali Twoją płatność zwrotną. Wszelkie zwroty będą realizowane w ciągu 2 tygodni.

Płatność przez wykonanie przelewu SEPA

Możesz zapłacić za pomocą wykonania przelewu SEPA. W wielu krajach jest to jedna z najpopularniejszych opcji płatności e-commerce i ta płatność jest już dostępna dla wielu krajów UE. Wystarczy, że podasz kod IBAN konta, z którego chcesz zapłacić za zamówienie. Płatności za pośrednictwem wykonania przelewu SEPA są zawsze dokonywane w euro.

Dostępność

Ta opcja płatności jest dostępna dla klientów w krajach UE. W przypadku krajów używających EURO płatność można dogodnie sfinalizować online. W przypadku klientów z krajów UE, w których obowiązują inne waluty niż EURO, należy wydrukować formularz i przesłać go do naszego dostawcy płatności. Dostępność tej opcji płatności podlega analizie ryzyka przeprowadzonej przez naszego dostawcę płatności.

Bezpieczeństwo

Wybierając Sepa Direct Debit zostaniesz przekierowany na stronę internetową naszego dostawcy płatności (Computop, Klarna). Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby podać swój kod IBAN. Dostawcy ci są certyfikowani przez najwyższe standardy bezpieczeństwa (PCI-D DSS). Twoje dane bankowe nie są przetwarzane ani przechowywane na naszym serwerze internetowym. Procesor płatności przekazuje polecenie zapłaty bezpośrednio do naszego banku.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności za pomocą polecenia przelewu są przetwarzane w tym samym dniu, w którym dokonano płatności.

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli zapłacisz za pomocą polecenia przelewu, wszelkie zwrotne płatności będą realizowane w ciągu 2 tygodni na konto bankowe, z którego dokonano pierwotnej płatności. Może minąć do 3 dni roboczych, zanim zwrot będzie widoczny na wyciągu z konta.

Płatność przelewem bankowym online (Sofort Banking)

Sofort Banking to usługa oferowana przez firmę Klarna, która pozwala wygodnie płacić przelewem bankowym za pośrednictwem bankowości internetowej.

Dostępność

Płatność przez Sofort Banking jest dostępna dla klientów w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii, Belgii i Holandii.

Bezpieczeństwo

Po wybraniu tej opcji płatności nastąpi przekierowanie na stronę Klarna / Sofortbanking. Tutaj, za pośrednictwem interfejsu, możesz zorganizować przelew bankowy z konta bankowego. Usługa jest certyfikowana przez TÜV i działa od 2006 roku. Klarna, firma obsługująca tę usługę, jest jednym z wiodących na świecie procesorów płatności internetowych. Żadne informacje dotyczące tej płatności nie są przetwarzane ani przechowywane na naszym serwerze, z wyjątkiem ostatecznego potwierdzenia powodzenia płatności. Ani my, ani podmiot przetwarzający płatności nie będziemy mieć dostępu do pobierania żadnych kwot innych niż te, które zostaną zatwierdzone w trakcie procesu płatności.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności dokonywane przez Sofort Banking obciążają Twoje konto bankowe w tym samym dniu, w którym złożyłeś płatność

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli zapłacisz przez Sofort Banking, zorganizujemy zwrot pieniędzy na to samo konto bankowe, z którego została dokonana pierwotna płatność. Być może będziemy musieli skontaktować się z Tobą, aby poprosić Cię o podanie pełnych danych bankowych, aby uregulować płatność zwrotną. Wszelkie zwroty będą realizowane w ciągu 2 tygodni.

Płatność fakturą po otrzymaniu towaru (zapłać później przez Klarna)

Oferujemy opcję płatności przelewem w ciągu 14 dni od dostarczenia zamówienia. Ta usługa jest oferowana we współpracy z firmą Klarna, od której otrzymasz fakturę.

Dostępność

Ta opcja płatności jest dostępna tylko dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji i Holandii. Dostępność tej opcji płatności jest przedmiotem pozytywnej analizy ryzyka dokonanej przez firmę Klarna. Adresy dostawy i faktury muszą być identyczne lub nie jest możliwe przetworzenie płatności za pomocą tej metody.

Bezpieczeństwo

Nie istnieje żadne ryzyko związane z bezpieczeństwem płatności, ponieważ możesz zapłacić dopiero po otrzymaniu i sprawdzeniu zamówienia. Jeśli nie dokonasz płatności we wskazanym terminie, otrzymasz e-mail z powiadomieniem, w którym poinformujemy o sposobie uregulowania płatności w przewidzianych warunkach, aby uniknąć opłat za zwłokę. Pamiętaj, że od momentu przelewu bankowego może minąć do 5 dni roboczych, aż kwota będzie widoczna na koncie Klarna.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Klient może zorganizować płatność przelewem bankowym w ciągu 14 dni na rachunek bankowy wskazany na fakturze wystawionej przez firmę Klarna.

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli płacisz za pomocą tej opcji, nie mamy żadnych zapisów bankowych, aby dokonać zwrotu, więc skontaktujemy się z Tobą, aby poprosić o dane konta bankowego. Wszelkie zwroty będą przetwarzane w ciągu 2 tygodni.

Płatność przelewem bankowym

Możesz również zapłacić przelewem bankowym ze swojego konta bankowego do naszego. Zwykle zalecamy, aby wybrać tę metodę płatności tylko wtedy, gdy żadna inna dostępna opcja płatności nie jest możliwa. Kiedy płacisz przelewem, trzeba liczyć się z kilkoma dniami opóźnienia do otrzymania zamówienia, ponieważ musimy czekać, aż środki pojawią się na naszym rachunku bankowym, zanim będziemy mogli przetworzyć przelew i wysłać produkt. Wykonując przelew, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami: - Wybierz "koszty dzielone" dla opłat transakcyjnych. Będziesz odpowiedzialny za wszystkie dodatkowe opłaty pobierane przez Twój bank. - Płatności należy wysyłać w tej samej walucie i za taką samą kwotę, jak wskazano na rachunku końcowym. - Wpisz numer identyfikacyjny zamówienia i nazwisko klienta jako komentarz wraz z transakcją.

Dostępność

Płatność przelewem jest dostępna dla wszystkich naszych klientów na całym świecie. W niektórych wyjątkowych przypadkach ta opcja płatności może nie być wyświetlana na stronie internetowej. W takim przypadku skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my prześlemy Ci instrukcje dotyczące sposobu uregulowania płatności za zamówienie przelewem bankowym.

Bezpieczeństwo

Jeśli zdecydujesz się zapłacić przelewem bankowym, dane bankowe nie zostaną przetworzone lub zapisane na naszych serwerach.

Kiedy mój rachunek zostanie obciążona?

Płatności przelewem są zazwyczaj pobierane z rachunku bankowego w tym samym dniu, w którym zatwierdzasz przelew, chociaż pojawienie się środków na naszym koncie bankowym zajmuje zwykle kilka dni.

Anulacja i płatności zwrotne

Jeśli zapłacisz przelewem, zorganizujemy zwrot na to samo konto bankowe, z którego została dokonana pierwotna płatność. Może zaistnieć potrzeba skontaktowania się z Tobą w celu uzyskania pełnych danych bankowych, ponieważ w przypadku większości przelewów informacje potrzebne do przesłania zwrotu pieniędzy nie są dostarczane z Twoją pierwotną płatnością. Zwrot płatności za pośrednictwem przelewu zostanie zrealizowany w ciągu 2 tygodni.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Automatycznie wysyłamy każdemu klientowi fakturę VAT pocztą elektroniczną po wysłaniu zamówienia. Klienci spoza UE otrzymają fakturę bez podatku VAT, ponieważ są zwolnieni z podatku VAT.

Masz pytania dotyczące zwrotów?

Zobacz naszą stronę na temat naszej 100-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w celu uzyskania szczegółowych informacji o zwrotach.