HumidorDiscount rozrasta się od momentu powstania w 1999 roku, od skromnych początków w naszym garażu rodziców i piwnicy, do dzisiejszej pozycji jako wiodący na rynku międzynarodowym, działający online sprzedawca akcesoriów do cygar z klientami w ponad 140 krajach.

Nasze obsesje

Przez te wszystkie lata staraliśmy się uczyć wszystkiego, co trzeba wiedzieć o tej niszy , aż wkońcu staliśmy się pasjonatami wiedzy o przechowywaniu i akcesoriach do cygar do granicy obsesji. Nasz poradnik humidorów stał się standardowym punktem odniesienia dla humidorów z tłumaczeniami w ponad 30 językach. Na pierwszy rzut oka jeden humidor może wydawać się równie dobry jak każdy inny. Ale kiedy przyjrzysz się bliżej, istnieją ogromne różnice w kategoriach zarówno systemów nawilżania jak i konstrukcji humidora, które mogą mieć rzeczywisty wpływ na kondycję i smak Twoich cygar. Mamy obsesję na punkcie identyfikacji najlepszych produktów, dzięki innowacyjnym pomysłom prowadzącym do lepszej wydajności i oferującym realną wartość za pieniądze. Bardzo łatwo można się zaślepić luksusowymi markami, ale ponad 10000 recenzji produktów napisanych przez naszych klientów ułatwia wybór humidora.
Dążymy do doskonałości w: - Oferowaniu najlepszej wartości - Logistyce - Obsłudze klienta
Oferowanie najlepszej wartości dla naszych klientów . Chcemy, aby każdy odwiedzający sklep internetowy HumidorDiscount miał pewność, że uzyska najniższą cenę na rynku. Każdy zakup na HumidorDiscount objęty jest naszą gwarancją najniższej ceny . Ponadto oferujemy bardzo korzystne warunki wysyłki; ponad 90% wszystkich zamówień w naszym sklepie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki (patrz Koszty wysyłki ).
Logistyka: Nasi klienci pragną otrzymywać zamówienia w najkrótszym czasie oczekiwania. Wiele zamówień złożonych w naszym sklepie jest kupowanych jako prezenty, więc kupujący musi mieć pewność, że produkt dotrze na czas. Obsługując klientów na całym świecie, stanowi to wyzwanie logistyczne, tym bardziej, że zależy nam na naszym zaangażowaniu w oferowanie bardzo korzystnych kosztów wysyłki. Aby rozwiązać ten problem, opracowaliśmy rozwiązanie logistyczne, w którym nasze produkty są magazynowane na trzech kontynentach w magazynach w Niemczech, USA, Japonii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, zapewniając, że większość klientów w Europie i Ameryce Północnej otrzymuje zamówienia w ciągu 48 godzin od wysyłki. Jeśli produkt nie znajduje się w magazynie najbliżej klienta, wysyłamy go z dowolnego miejsca za pośrednictwem usługi UPS na całym świecie, bez żadnych dodatkowych kosztów dla klienta. Podczas wysyłki każdy kupujący otrzymuje powiadomienie e-mail zawierające numer trackingowy , który umożliwia określenie dokładnej lokalizacji każdej paczki w danym momencie, od wysyłki do dostawy.
Obsługa klienta: Wiemy, że przyjazna i kompetentna obsługa klienta ma kluczowe znaczenie dla pozytywnych doświadczeń związanych z zakupami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące któregokolwiek z naszych produktów, nie wahaj się skontaktować z naszymi konsultantami, którzy chętnie Ci pomogą. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące poprawy lub krytyki, chcemy je usłyszeć. Daj nam znać i pomóż nam w osiągnięciu celu, jakim jest ciągłe ulepszanie obsługi klienta. W ramach naszego zaangażowania w doskonałość obsługi klienta oferujemy 100-dniową polisę zwrotu.

Fakty i Liczby

Rok założenia: 1999
Założyciele i dyrektorzy: Felix Spohn, Dr. oec. Daniel Spohn
Dyrektor: Felix Spohn
Klienci w ponad 140 krajach na całym świecie
Liczba sprzedanych produktów:> 500 000
Liczba recenzji naszego najlepszego humidora:> 1.000 (przy średniej ocenie klienta 4.5 z 5 gwiazdek)
Klienci ocenili nasz serwis: 4,7 na 5 gwiazdek Wizyty na naszej stronie: > 1.000.000
HumidorDiscount jest obsługiwany przez Gebr. Spohn GmbH

1999

- Fundament i sprzedaż bezpośrednia z domu rodziców. Zaczynając w piwnicy, a następnie rozszerzając się do garażu i poddasza. - Uruchomienie sklepu internetowego w języku niemieckim i angielskim. Już wtedy z bezpłatną wysyłką i gwarancją najlepszej ceny. W 1999 roku HumidorDiscount był jednym z pierwszych sklepów internetowych na świecie specjalizujących się w akcesoriach do cygar.

2000

- Zmiana siedziby - do starego bunkra z czasów II wojny światowej, dzielonego z inną firmą sprzedającą trumny. - Projektowanie własnej linii produktów humidorów

2003

- Przeniesienie do nowoczesnych obiektów magazynowych / biurowych (wreszcie !!)

2005

- Ekspansja międzynarodowa: Francja i Włochy
- Przejęcie najpopularniejszej niemieckiej witryny cygar w tym czasie.

2006

- Ekspansja międzynarodowa: Hiszpania, Szwecja, Holandia, Rosja, Japonia

2007

- Otwarcie sklepu detalicznego

2013

- Otwarcie nowoczesnego sklepu z dużymi humidorami

2014

- Uruchomienie nowego sklepu internetowego z akcesoriami i prezentami dla mężczyzn w sektorze luksusowym

2015

- Wprowadzenie własnej marki rumu premium

2016

- Otrzymanie nagrody Habanos Specialist of the Year. Na zdjęciu Felix Spohn otrzymuje upragnioną nagrodę od Heinricha Villigera, prezesa Villiger & Söhne AG, "jednego z najgroźniejszych graczy w branży cygarowej", według magazynu dla wytrawnych pasjonatów cygar.
- Uruchomienie witryny Perfectsmoke dla osób palących fajki
- Organizacja pierwszego "Big Smoke" w Kolonii, jednego z największych zgromadzeń dla palaczy cygar w Europie. W naszej imprezie uczestniczyli najważniejsi przedstawiciele branży tytoniowej i cygarowej, w tym: J.C. Newman Family, Antonio Gomez (La FLor Dominicana), Jonathan Drew (Drew Estate), Néstor Andrés, Gustavo, José Luis Plasencia (Plasencia), Juan Lopez (Gurkha), Kaizad Hansotia (Gurkha), Glenn Case (Kristoff Cigars), Bradley Rubin (Alec Bradley), George Sosa & Ralph Montero (Alec Bradley), Robert Caldwell (Caldwell Cigars), Jeremy Casdagli (Bespoke Cigars), Omar de Fries (Fratello Cigars), Jorge & Orlando Padrón (Padrón Cigars), Rocky Patel, Hamlet Paredes (Rocky), Juan Ignacio Martínez (Joya de Nicaragua), Pete Johnson (Tatuaje), Jaime & Janny Garcia (My father Cigars), Jan Vistisen (Royal Danish Cigar), Christian Eiroa (Eiroa Cigars, Camacho), Sam Reuter (Davidoff), Didier Houvenaghel (Nicarao, La Ley, Pitbull), Abdel Yousuf 'AJ' Fernandez (AJ Fernandez), Raymondo Bernasconi (Gilbert De Montsalvat)
Zdjęcie z Big Smoke Köln z Paulem Segal, Kolją Kukuk, Felixem Spohn i Rockym Patel

2017

- Rozbudowa sklepu internetowego na 22 języki
- otwarcie salonu Cigar Lounge

2018

- 70.000 € ręcznie robiony Cassaforte Humidor

- Uruchomienie własnej linii cygar premium

Dyrektor

Felix Spohn

Obsługa klienta

André Batzer (dyrektor ds. Obsługi klienta), Irmgard, Katharina, Gergö International: Rubén (ES), Junichi (JP), Antonio (IT), Irina (RU), Louise (SV), Madly (FR), Natalia (PL), Iris (EN, ES, FR)

Dział informatyki

Josep (dyrektor web development), Valerian (web development), Thomas (IT), Matias (full stack designer)

Rachunkowość

Tobias Hölscher (główny księgowy), Gisela, Dagmar, Mischa

Przetwarzanie zamówienia

Maren, Margit, Christoph

Inne

Moritz (zarządzanie produktem), Jannik (rozwój produktu), Jelena (kierownik sklepu), Hülya (biuro), Fabian
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie strona kontaktowa i na informacje o firmie strona.