Humidory

179 znaleziony

Humidory Jak zdecydować, który humidor jest odpowiedni dla Ciebie?
1) Pojemność : Pojemność cygar jaka będzie potrzebna, zależy od konsumpcji, tego jak często chcesz uzupełniać zapasy i czy planujesz dłużej przechowywać cygara. kalkulator cygar w humidorze wskaże dokładnie, ile cygar zmieści się w jego wnętrzu.

2) Higrometr : Wiele higrometrów wykorzystuje metalowy mechanizm sprężynowy. Jednakże, higrometry, które wykorzystują mechanizm włosowy są bardziej dokładne i można je znaleźć w niektórych humidorach premium. Generalnie, zarówno higrometr i nawilżacz są dołączone do humidora.

3) Nawilżacz : Nawilżacz musi być odpowiedniej wielkości w stosunku do humidora. Polimery akrylowe mogą przechowywać znacznie więcej wody niż w przypadku tradycyjnych nawilżaczy na bazie gąbki. Nawilżacze elektroniczne kontrolowane przez mikroprocesor są bez wątpienia najlepszym wyborem.

4) Obudowa Humidora: Najlepsze Humidory muszą być solidnie zbudowane. Im grubsze ścianki, tym humidor lepiej izoluje wilgotność wewnętrzną, czyli będzie lepiej i dłużej działać. Wnętrze powinno być wyłożone drewnem, które jest bardzo chłonne, najlepszy do tego jest cedr hiszpański.
Dobrze wykonany humidor będzie służył przez długie lata. Jest to rozsądna inwestycja, która pozwoli dbać o szlachetne cygara.

Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 100zł. . Dla wartości zamówienia poniżej 100zł. dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.