Gwarantujemy najniższą cenę.

Robiąc zakupy w HumidorDiscount można być pewnym najniższej ceny. Jeśli znajdą Państwo ten sam produkt w innym miejscu za niższą cenę w ciągu 3 miesięcy po zakupie będziemy zwracać różnicę .

Które produkty są objęte tą gwarancją?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie internetowym są objęte gwarancją najniższej ceny.

Jakie kryteria należy spełnić?

Gwarancja obejmuje wszystkie oferty cen konkurentów, które spełniają następujące kryteria: - dokładnie ten sam produkt z tej samej marki - produkt jest nowy i w oryginalnym opakowaniu - produkt jest na stanie - cena obejmuje wszystkie podatki i inne opłaty - cena jest dostępna dla każdego konsumenta - sprzedawca jest sprzedawcą fizycznym, zlokalizowanym w tym samym kraju co klient

Jak ubiegać się o gwarancję?

Po prostu skontaktuj się z nami wysyłając nam link lub inny dowód niższej ceny. Proszę również podać koszty wysyłki i kwotę różnicy w cenie.

Kiedy i jak zostanie dokonany zwrot?

Po zrewidowaniu oferty konkurenta zorganizujemy zwrot pieniędzy w ciągu 48 godzin za pomocą tej samej metody płatności, której użyto przy zakupie u nas.

Co się stanie, jeśli nie kupiono jeszcze produktu?

Jeśli nie kupili Państwo jeszcze produktu, nie trzeba czekać na zwrot pieniędzy i jeśli Państwo preferują, możemy obniżyć cenę przed sfinalizowaniem zakupu. Zobacz także naszą 100-dniową gwarancję zwrotu . Ta gwarancja uzupełnia nasz ogólny regulamin