Uczciwe warunki zakupu są częścią naszego serwisu świadczonego na rzecz naszych klientów. Naszym klientom oferujemy różne korzyści, między innymi gwarancję niskiej ceny. Nie dodajemy żadnych ukrytych kosztów. Jesteśmy przekonani, że doskonała jakość naszych produktów przekona również Państwa.

Ceny

Wszystkie podane ceny są cenami detalicznymi i zawierają podatek VAT (podatek od wartości dodanej). Kwota podatku VAT jest wyraźnie określona na każdej fakturze, dzięki czemu nasi klienci mogą ubiegać się o zwrot podatku.
W przypadku wysyłek do krajów spoza Unii Europejskiej, podatki celne, obowiązujące podatki od sprzedaży w kraju przeznaczenia i koszta obsługi celnej mogą być stosowane przez urzędników państwowych i są odpowiedzialnością konsumenta.

Zgłoszenie wad

Ze względu na warunki ubezpieczenia spedytora, kupujący powinien zapoznać się z zawartością towaru niezwłocznie po jego otrzymaniu. Widoczne uszkodzenia opakowania muszą być potwierdzone w formie pisemnej bezpośrednio po dostarczeniu towaru przez listonosza i/lub kuriera. W przypadku uszkodzenia wysyłki bez widocznych uszkodzeń opakowania, muszą Państwo nas poinformować w ciągu 2 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zapłata

Klient może wybrać według własnych preferencji wśród następujących sposobów płatności: karta kredytowa i karta debetowa. Na życzenie, możliwa jest również zapłata przelewem bankowym. Dla krajów UE istnieje możliwość zapłaty gotówką podczas dostawy. Dopłata za opcję zapłaty gotówką podczas dostawy wynosi 7,50 € w Niemczech i 14 € w pozostałych krajach UE. Cena zakupu jest zwykle naliczana w dniu daty wysyłki do klienta i jest pobierana od klienta tylko tego dnia. W przypadku zapłaty gotówką w dniu dostawy, płatność musi być uiszczona w momencie dostawy. W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej dostawca płatności może zablokować kwotę zamówioną na karcie, jednak faktyczne obciążenie nastąpi dopiero w dniu wysyłki.
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo najlepszą ofertę produktów. Potwierdzimy otrzymanie Państwa zamówienia, wysyłając Państwu automatycznie wygenerowany e-mail potwierdzający zamówienie. To jest tylko potwierdzenie otrzymania zamówienia, a umowa nie będzie wiążąca dla żadnych stron dopóki nie przyjmiemy Państwa zamówienia poprzez wysłanie Państwu potwierdzenia zamówienia lub poprzez dostawę towaru.
Umowa może zostać zawarta w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, holenderskim, szwedzkim, rosyjskim i japońskim.
Wszystkie produkty pozostają naszą własnością do momentu zapłaty pełnej kwoty.

Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 100 dni

Klient ma prawo do zwrotu zakupionych produktów w ciągu 100 dni. Jeśli dostarczony produkt z jakiegokolwiek powodu nie spełnia oczekiwań klienta, zwrócimy klientowi wpłaconą kwotę, po otrzymaniu zwróconego przez klienta produktu w oryginalnym stanie i w oryginalnym opakowaniu. Zwrócenie produktu nie jest obowiązkowym wymogiem, aby dokonać odstąpienia od umowy. Nie jest konieczne podanie powodu zwrotu produktu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, kwota zakupu będzie niezwłocznie zwrócona do klienta. Proszę pamiętać, że niestandardowe produkty wykonane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.
---------------------------
----------------------------
Prawo do odstąpienia od umowy
Mają Państwo prawo do odstąpienia od zakupu towaru bez konieczności podania przyczyny w dowolnym momencie w okresie namysłu, który trwa 100 dni, licząc od dnia otrzymania towaru. Muszą Państwo powiadomić nas o rezygnacji w formie pisemnej lub w innej trwałej formie na nasz adres kontaktowy.
Konsekwencje Odstąpienia od Umowy
eśli są Państwo w posiadaniu towarów, mają Państwo obowiązek zadbania o towar.
Po odstąpieniu od umowy muszą Państwo wysłać towar do nas na nasz adres kontaktowy tak szybko, jak to jest możliwe,.
Zastrzegamy sobie prawo do pobierania opłat nie przekraczających naszych kosztów bezpośrednio związanych z odzyskaniem towaru, jeśli Państwo nie zwrócą towaru lub zwrócą je na nasz koszt. W przypadku zwrotu artykułu, zwrócimy nie tylko kwotę produktu, ale także wszelkie koszty przesyłki poniesione przez klienta na adres tego klienta. Koszta powrotu artykułu do naszego magazynu będą poniesione przez klienta.
Po powiadomieniu nas, że chcą Państwo anulować umowę, kwota którą zostaną Państwo obciążeni zostanie Państwu zwrócona tak szybko jak to tylko możliwe, nie później niż w terminie 100 dni od odstąpienia.od umowy.
Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku zamówień produktów wyprodukowanych według Pańskich specyfikacji lub dostosowanych do Państwa życzeń lub które ze względu na ich charakter nie mogą zostać zwrócone, podlegają pogorszeniu lub szybko się przedawniają.
----------------------------
----------------------------
Nasza 100 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy w żaden sposób nie ogranicza Państwa prawa do odstąpienia od umowy, do którego klient jest uprawniony.

Niska cena gwarantowana

Gwarantujemy, że klient płaci najniższą cenę za wszystkie oferowane produkty. Jeśli klient w ciągu 3 miesięcy od zakupu znajdzie w innym miejscu ten sam produkt po niższej cenie, zapłacimy różnicę w cenie nabycia.

Prywatność

Dane z zamówień i dane klienta są przechowywane. Szczegóły zamówień zostaną wysłane do Państwa drogą mailową. Mogą Państwo zapisać warunki użytkownika na tej stronie. Na temat szczegółowych informacji na temat prywatności, prosimy zapoznać się z naszą odrębną polityką prywatności.

Odstąpienie od umowy

Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od umowy w przypadku błędów w obliczeniach, na piśmie lub w druku.

Specjalne dostawy szaf i szafek

Szafy są wysyłane przez spedytora.

Dane Firmy

Tel: +48-223071207


​Siedziba międzynarodowa:
Humidor Discount
Gebr. Spohn GmbH
Moltkestraße 123 C
50674 Kolonia
Niemcy

Gebr. Spohn GmbH
Dyrektor: Felix Spohn
Numer podatkowy: 215/5817/1281

EU-VAT Numer: DE813377639
Numer Rejestru Handlowego: HRB 37042