Filtry

Jemar

Jemar

Artykuły dla palaczy Jemar
Jemar z dumą oferuje humidory najwyższej jakości, starannie wykonane przy użyciu tradycyjnych technik rzemieślniczych. Humidory wykonane są w całości z litego libańskiego drewna cedrowego, w tym wnętrze, półki i przegrody, które służą do optymalnego podtrzymywania cygar. Zawiasy i zamki humidorów wykonane są z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej, a wszystkie boki korpusu są solidnie i elegancko zmontowane bez użycia kleju.


Nawilżacze Jemar
W celu utrzymania idealnej wilgotności wewnątrz, Jemar wykorzystuje trwały akrylowy żel polimerowy zdolny do pochłaniania wilgoci do 450 razy większej niż jego waga. Żel ten zapewnia stały poziom wilgotności wynoszący 70%. Jeśli żel skurczy się do około połowy swojego pierwotnego rozmiaru lub wilgotność spadnie poniżej 70%, po prostu zanurz go w wodzie na 10 do 15 minut. Żel jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie wpływa na smak cygar.


Przygotowanie humidora Jemar
Przed umieszczeniem cygar w humidorze zalecamy przetarcie wnętrza drewna cedrowego wilgotną szmatką i umieszczenie w nim miski z wodą na kilka dni. Zapewni to optymalną wilgotność drewna i stworzy idealny klimat dla twoich cennych cygar. Dzięki humidorom Jemar możesz mieć pewność, że Twoje cygara będą przechowywane w środowisku, które zachowa ich jakość i smak.


Odkryj kunszt i przywiązanie do jakości hiszpańskiej firmy z zakładami produkcyjnymi we Włoszech.


Wszystkie ceny zawierają już podatek VAT.. Bezpłatna wysyłka od 450 zł . Dla wartości zamówienia poniżej 450 zł dodatkowo koszty wysyłki dochodzą. Ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi.