Avo Uvezian Humidor Vavona/Macassar Mały

4 868zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Nie dostępny
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Człowiek stojący za popularną marką Avo, Avo Uvezian, był jedną z najbardziej ukochanych i najbardziej wyjątkowych osobowości, jakie kiedykolwiek widział przemysł cygarowy. Nie powinno więc dziwić, że humidor noszący nazwę Avo powinien być tak samo elegancki, jak on sam. Avo Uvezian Humidor Vavona/Macassar Mały
to rzeczywiście wspaniały hołd.

Ten niezwykły humidor przyciąga uwagę wszystkich dzięki wysokopołyskowemu wykończeniu dwóch różnych rodzajów drewna. Ciemne wstążki Macassar, indonezyjskiego drewna hebanowego, pięknie kontrastują z intarsjami z jasnego ptasiego oka vavony, czeczotu legendarnej sekwoi. We wnętrzu zastosowano egzotyczne drewno okoume, które prawie nie posiada aromatu. Dzięki temu kuszący zapach cygar pozostaje nienaruszony.

Humidor utrzyma Twoje cygara w idealnym stanie dzięki niezawodnemu i łatwemu w montażu nawilżaczowi Cigar Master firmy Avo, a trzy ruchome przegródki pozwolą na łatwe uporządkowanie do 50 cygar. Luksusowe zawiasy kwadrantowe oraz zestaw zamka i klucza dopełniają tego pięknego humidora.

W komplecie z 2-letnią gwarancją, humidor Vavona/Macassar Mały to wielki hołd dla Avo Uveziana i wspaniały sposób na zachowanie ulubionych cygar Avo i zrobienie tego w stylu, który sam Avo z pewnością by pokochał.

Waga: 2800 g
Kolor: Brązowy
Zewnętrzny materiał forniru: Macassar mahoń
Numer tac: 1
Gwarancja: 24 miesiące
Kod EAN: 4260412683048
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Wewnętrzny materiał forniru: Cedr hiszpański
Dzielniki uwzględnione: 3
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Tak
Marka: AVO
Inner dimmensions: 90 mm x 195 mm x 275 mm

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00