Identyfikacja umawiającej się strony i dostawcy (zgodnie z § 5 TMG):

​Siedziba międzynarodowa:
Humidor Discount
Gebr. Spohn GmbH
Moltkestraße 123 C
50674 Kolonia
Niemcy

Gebr. Spohn GmbH
Dyrektor: Felix Spohn
Numer podatkowy: 215/5817/1281EU-VAT Numer: DE813377639
Numer Rejestru Handlowego: HRB 37042

Odpowiedzialny za treść tej strony (zgodnie z § 55 Abs 2 RStV): Felix Spohn, Moltkestraße 123 C, 50674 Kolonia, Niemcy.
Kontakt :
Tel : +48-223071207
Godziny pracy:
Poniedziałek - czwartek: 9:30h - 18:45h (CET)
Piątek: 9:00h - 16:30h (CET)

Pozasądowe rozstrzyganie sporów

Komisja UE zapewnia internetową platformę do rozstrzygania sporów. Klienci, którzy są konsumentami oraz rezydentami Unii Europejskiej, są uprawnieni do korzystania z tej platformy w celu pozasądowego rozstrzygania sporów dotyczących zobowiązań umownych wynikających z umów sprzedaży online. Platforma jest dostępna pod adresem https://ec.europa.eu/consumers/odr . Nasz adres e-mail to

Dążymy do doskonałości w obsłudze klienta. Jeśli masz jakikolwiek problem, skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Staramy się dojść do wzajemnego zrozumienia z naszymi klientami.

Prawo autorskie

Cała zawartość tej strony jest chroniona prawami autorskimi. Wszelkie prawa są własnością Gebr. Spohn GmbH. Jakiekolwiek użycie bez zgody jest karalne i niedopuszczalne.

Linki zewnętrzne

W celu uzyskania dalszych informacji od odwiedzających naszą stronę, od czasu do czasu odsyła się do stron internetowych stron trzecich. O ile nie jest to oczywiste, wyraźnie wskazujemy linki zewnętrzne. Zawartość stron internetowych osób trzecich nie jest pod naszą kontrolą. Nasza polityka prywatności nie obejmuje stron zewnętrznych. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za linki zewnętrzne i treści na tych stronach.

Zdjęcia wykonane przez

Obrazek cygara należy do Vanerpaddel z Flickr.com jest licencjonowany przez CC BY 2.0