Obcinaczka do cygar Colibri 'Cut ' Czarna

Review rating 4.5/5
(2 Oceny)
229zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Colibri był ulubieńcem entuzjastów cygar od czasu pojawienia się marki na scenie w 1928 roku i do dziś jest jednym z liderów w projektowaniu obcinaczy do cygar. Dla tych, którzy szukają gilotyny z podwójnym ostrzem, która doskonale tnie całe spektrum różnych rozmiarów cygar, Colibri dostarcza serię Obcinaczy do Cygar Colibri 'Cut'.

Ten dobrze zbudowany podwójny obcinacz gilotynowy posiada podwójne ostrza ze stali nierdzewnej 440, które zapewniają precyzyjne cięcie cygar o średnicy pierścienia do 62. Ostrza sprężynowe pozostają w pozycji zablokowanej, dopóki nie będziesz gotowy do cięcia. Wystarczy przesunąć spust w dół, a ostrza odskoczą. Kiedy skończysz, ostrza zablokują się z powrotem na miejscu.

Ergonomiczna konstrukcja i gumowany uchwyt zapewniają Obcinaczowi do Cygar Colibri 'Cut' Czerń/Czerń to wygodne i bezpieczne uczucie, które sprawi, że wrócisz po więcej. Czarne wykończenie i nieprzywierające, czarne ostrza pokryte lakierem nadają obcinaczowi wyrafinowany i głęboko pociągający wygląd.

Potrafiący przeciąć prawie każde cygaro, które pojawi się na jego drodze, Obcinacz do Cygar Colibri 'Cut' to po prostu jeden z najlepszych podwójnych noży gilotynowych w swojej klasie. Bez względu na czas, miejsce lub cygaro, ten obcinacz ma wszystko, czego potrzeba, aby sprostać prawie każdemu zadaniu. Dodatkowo jest to świetny prezent dla tej wyjątkowej osoby.
Dimensions: 70 mm x 45 mm x 7 mm
Typ frezu: Przecinak z podwójnym ostrzem
Materiał: Stal nierdzewna
Numer ostrzy: 2
Marka: Colibri
Kod EAN: 5037258036708
Waga: 81 g
Kolor: Czarny
Max. wskaźnik: 60
Materiał ostrza: Stal nierdzewna
Powłoka: Brak

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 26 sie 2020
Review rating
 07 sty 2020
00:00 00:00