Colibri Eclipse Obcinacz Anodowany Pomarańczowy

223zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla entuzjastów cygar, którzy są nieustannie sfrustrowani obcinaczami, które nie wykonują precyzyjnego cięcia ani nie robią tego bez uszkodzenia cygara, Colibri ma obcinacz, na który czekali: Obcinacz Colibri Eclipse.

Obcinacz Colibri Eclipse Anodowany Pomarańczowy zapewnia imponujący styl, który jest jednocześnie elegancki i zabawnie nowoczesny. Do głębokiego pomarańczowego koloru dołączają chromowane akcenty, które sprawiają, że smukły obcinacz z pewnością stanie się Twoim najcenniejszym dodatkiem do cygar.

Podczas gdy obcinacz może wyglądać jak zwykła podwójna gilotyna, z pewnością nie jest to tradycyjny nóż. Dwa twarde jak skała ostrza ze stali nierdzewnej 440 z łatwością poradzą sobie z cygarami o grubości pierścienia do 64 . Jednak to, co jest naprawdę wyjątkowe w tym obcinaczu, jest ruch ostrzy. Podczas gdy jedno ostrze przesuwa się przez cygaro, drugie utrzymuje cygaro w miejscu. Ta efektywna praca zapewnia gładsze i czystsze cięcie, które pozwala lepiej cieszyć się cygarem.

Dzięki atrakcyjnemu wyglądowi, sprężynowym ostrzom i innowacyjnym możliwościom cięcia, Obcinacz Colibri Eclipse jest po prostu zbyt dobry, by z niego zrezygnować. To niezawodne akcesorium, które z pewnością będzie Ci służyć przez wiele lat. Dołączone pudełko upominkowe sprawia, że ​​jest to świetny pomysł na prezent dla miłośnika cygar, który ma już wszystko.
Dimensions: 68 mm x 48 mm x 9 mm
Typ frezu: Przecinak z podwójnym ostrzem
Materiał: Stal nierdzewna
Numer ostrzy: 2
Marka: Colibri
Kod EAN: 5037258034094
Waga: 85 g
Kolor: Pomarańczowy
Max. wskaźnik: 64
Materiał ostrza: Stal nierdzewna
Powłoka: Brak

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00