Colibri Voyager Zapalniczka Biały Metalik

NEU

344zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Colibri jest jednym z najbardziej niezawodnych źródeł wysokiej jakości akcesoriów od 1928 roku, a trwała tradycja jest kontynuowana dzięki szerokiej gamie zapalniczek, które płynnie łączą formę i funkcjonalność. Dla tych, którzy pragną nowoczesnego płomienia strumieniowego, a jednocześnie chcą posmakować elegancji starego świata, Colibri oferuje Colibri Voyager.

Zapalniczka do Cygar Colibri Voyager Metaliczna Biel to prawdziwy klasyk o wyrafinowanym prostokątnym kształcie przypominającym tradycyjne stare zapalniczki krzemieniowe. Wdzięczne linie i bogate metalicznie białe wykończenie sprawiają, że zapalniczka jest ulubieńcem zarówno miłośników nowoczesnego designu, jak i tych doceniających nutkę nostalgii.

Po otwarciu pokrywy zapalniczka staje się zaawansowana technologicznie maszyną, która zapewni precyzyjne działanie płomienia strumieniowego niemal wszędzie. To, co przypomina stare krzemienne koło, jest w rzeczywistości wyzwalaczem jednoprzyciskowym. Wystarczy go nacisnąć, a wyłoni się silny odporny na wiatr płomień, pozwalający zapalić bez walki z wiatrem. Wbudowane jest również okienko poziomu paliwa, dzięki czemu zawsze wiesz, ile butanu jest w zbiorniku.

Pięknie zaprojektowana zapalniczka, która nawiązuje do bardziej eleganckich czasów, Colibri Voyager ma coś do zaoferowania każdemu. Niezależnie od tego, czy odpoczywasz na plaży, czy wybierasz się do miasta, ta zapalniczka okaże się idealnym towarzyszem. Ucieknij swoim Voyagerem już dziś.
Kod EAN: 5037258000235
Kolor: Biały
Technologia płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Metal
Powłoka: Chromowane
Paliwo: Butan
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Produkt ID: 293213
Marka: Colibri
Waga: 83 g
Ekstra: Brak
Dimensions: 13 mm x 38 mm x 72 mm
Okno poziomu gazu: Tak
Płomienie: 2

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00