Davidoff Humidor Ambassador jawor

8 603zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: dostępny - Spedycja w ciągu 10 dni
 adorini HumiFit Roztwór do Nawilżacza premium 1L 32zł.
Płyn do nawilżaczy
Destylowana woda wzbogacona jonami srebra
Antybakteryjny
1l
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Nic nie oznacza luksusu tak jak Davidoff z Genewy, a wystarczy spojrzeć na humidory tej marki, aby zrozumieć jakość i bogactwo, jakie Davidoff wnosi do każdej oferty. Doskonałym przykładem tych wspaniałych kreacji jest Davidoff Ambassador Humidor Sycamore Maple, ponadczasowy skarb, który pokochają wszyscy miłośnicy cygar.

Ulubiony gatunek drewna dla lutników, klon jawor, zapewnia najbardziej elegancki wygląd, który jest doskonale widoczny dzięki temu humidorowi. Fazowane krawędzie i wytrzymałe zawiasy kwadrantowe zapewniają odrobinę wyrafinowania i pozwalają z większą łatwością otwierać humidor. Naturalne satynowe wykończenie na zewnątrz rozjaśni każde pomieszczenie, a po otwarciu humidora jego przyjemne uzupełnienie stanowi wnętrze z afrykańskiego drewna okoume. Okoume jest jednym z preferowanych wyborów dla humidorów, ponieważ nie ma zapachu, co oznacza, że ​​nie ma nic, co mogłoby zakłócać naturalne nuty tytoniu w cygarach.

Wygodna wysuwana taca do przechowywania i trzy przegródki pomagają utrzymać cenne cygara w odpowiednim porządku i łatwo dostępne. Samoregulujący nawilżacz Davidoff zapewnia stałą kontrolę wilgotności nawet dla 70-80 ulubionych cygar. Urządzenie jest zoptymalizowane do 72% wilgotności, a ponieważ jest samoregulujące, nie ma potrzeby stosowania higrometru. To łatwe w utrzymaniu urządzenie zapewni Ci więcej czasu na relaks i cieszenie się pięknie zakonserwowanymi cygarami. Kiedy produkt musi być napełniany co kilka miesięcy, uzupełnianie jest szybkie, czyste i łatwe dzięki poręcznej pipecie, która jest również dołączona.


Demonstrując wszystkie legendarne cechy charakterystyczne firmy Davidoff w zakresie klasy, charakterystycznej stylistyki i wyrafinowania, Ambassador Humidor Sycamore Maple jest idealny dla osób poszukujących nieco większego humidora, który zapewnia wysokiej jakości kontrolę wilgotności, a także przyciąga wzrok. Wzbogać swój dom lub biuro tym pięknym produktem już dziś!

Mieści do 70-80 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Dimensions: 155 mm x 385 mm x 240 mm
Materiał szafki nawilżacza: Drewno
Higrometr: Brak
Zewnętrzny materiał forniru: sycamore
Zamek i klucz blisko nawilżacza: Nie
Marka: Davidoff
Kod EAN: 7623500313673
Waga: 4400 g
Kolor: Beż
Wewnętrzny materiał forniru: Drewno cedrowe
Dzielniki uwzględnione: 3
Zewnętrzne wykończenie: satin
Produkt ID: 102405

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00